Informacje z dróg

17.02.2021

09:25

W miarę uspokoiła się sytuacja na naszych nordowych trasach. W Rumi biegi zredukujemy na krajowej szóstce w pobliżu Urzędu Miasta. Natomiast w Wejherowie tłoczno jest na ul. Sikorskiego i 10 Lutego. Przez wszystkie trasy powinniśmy przejechać bez większych utrudnień. Zwolnimy na Gościcińskiej Górce i na ul. Zamostnej w Bolszewie. Korkuje się ul. Szeroka. Wzmożony ruch da się zauważyć w Luzinie na Wilczka. Na koniec dobre informacje - w Kosakowie oraz na Hutniczej nie ma żadnych utrudnień.

08:24

Zwolnimy na Gdańskiej w Redzie. W Rumi jest spokojnie. Przez Hutniczą przejedziemy w miarę bez utrudnień, ale przytyka się ul. Północna. W Wejherowie za to przytyka się ul. 12 Marca. Biegi zredukujemy na Puckiej, Batalionu Morskiego i Rybackiej. Zator tworzy się na Szerokiej i Gościcińskiej Górce. Korkuje się także Wilczka przy skrzyżowaniu w Luzinie.

07:26

Rośnie kolejka pojazdów na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni, za to pozostałym odcinkiem drogi krajowej numer 6 można podróżować bez większych utrudnień. W Rumi przytyka się skrzyżowanie ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Wzmaga się także ruch na Dąbrowskiego i Pomorskiej przed rondem Unii Europejskiej na pasach w kierunku Gdyni. W Redzie lekkie spowolnienie możemy napotkać na ulicy Łąkowej w obu kierunkach. W Wejherowie z kolei zatorów możemy się spodziewać na Jana III Sobieskiego oraz Rzeźnickiej. Tłoczno jest na rondzie na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego, 3 Maja i Sienkiewicza.

16.02.2021

16:24

W Wejherowie korkuje się 1 Maja, Tadeusza Kościuszki, Fryderyka Chopina i krajowa 6 na wysokości Gościcina. Wzmożony ruch jest na Strzeleckiej, Świętego Jana, Rzeźnickiej, 12 Marca, Rybackiej i na Pomorskiej.

Korkuje się na Gdańskiej na pasie w kierunku Wejherowa. Przytyka się również na Puckiej, Obwodowej i Morskiej.

W Rumi kierowcy nie rozpędzą się na Generała Henryka Dąbrowskiego, Sabata, Górniczej czy Jana III Sobieskiego. Korkuje się na Dębogórskiej, Floriana Ceynowy, Starowiejskiej i I Dywizji Wojska Polskiego.

W Kosakowie nogę z gazu zdejmujemy na Stefana Żeromskiego i na Derdowskiego.

Jeśli chodzi o Gdynię to korek jest na Hutniczej, na pasach w obu kierunkach, na estakadzie Kwiatkowskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka i Morskiej. Nie rozpędzą się kierowcy na Kartuskiej, Puckiej, Chylońskiej i Janka Wiśniewskiego. Cierpliwość przyda się na Bosmańskiej i Admirała Józefa Unruga.

15:40

W Wejherowie kierowcy zwalniają na Henryka Sienkiewicza, Jana III Sobieskiego, na Świętego Jana i Wniebowstąpienia. Korkuje się także na krajowej 6 na wysokości Gościcina. Kierowcy nie rozpędzą się w Bolszewie na Zamostnej i Długiej.

Bez większych trudności powinniśmy przejechać ulicą Gdańską, Pucką czy Morską w Redzie. Utrudnienia pojawiają się natomiast w Rumi. Tam zwalniamy na Sabata, Generała Henryka Dąbrowskiego, na Starowiejskiej czy na Dębogórskiej. Przytyka się też na Kosynierów, Tysiąclecia i Różanej.

W Kosakowie tradycyjnie korkuje się na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego, a w Gdyni samochody jeden za drugim ustawiają się na Hutniczej, estakadzie Kwiatkowskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka i na Bosmańskiej. Biegi kierowcy redukują na Puckiej, Północnej, Piaskowej, Chylońskiej, Morskiej i Kartuskiej.

09:26

Uspokoiła się sytuacja na trasach Kaszub Północnych. Bez utrudnień można przejechać niemal całym regionalnym odcinkiem głównej trasy regionu - droga krajowa numer 6. Jedynie na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni trzeba odczekać kilka minut na swoją kolej do jazdy. W Rumi lekkie zatory napotkamy jedynie na Sabata i Żwirowej, a w Redzie na Gniewowskiej. W Wejherowie zwalniamy na Roszczynialskiego oraz na Dworcowej.

08:31

Wydłuża się korek na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni. Przytyk się także ulica Morska w Gdyni na dojeździe właśnie do zjazdu na obwodnicę. W Rumi zwalniamy na dojeździe do skrzyżowania Dąbrowskiego i Starowiejskiej. W Redzie redukujemy biegi zbliżając się do skrzyżowania z Obwodową jadąc ulica Gdańską w obu kierunkach. W Wejherowie przyhamować trzeba na Strzeleckiej przy 3 Maja oraz na Chopina w kierunku krajowej szóstki.

08:28

Wydłuża się korek na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni. Przytyk się także ulica Morska w Gdyni na dojeździe właśnie do zjazdu na obwodnicę. W Rumi zwalniamy na dojeździe do skrzyżowania Dąbrowskiego i Starowiejskiej. W Rumi redukujemy biegi zbliżając się do skrzyżowania z Obwodową jadąc ulica Gdańską w obu kierunkach. W Wejherowie przyhamować trzeba na Strzeleckiej przy 3 Maja oraz na Chopina w kierunku krajowej szóstki.

07:26

Lekki zator tworzy się na krajowej szóstce na wysokości Gościcina jadąc w kierunku Wejherowa. Podobna sytuacja panuje na ulicy 12 Marca w Wejherowie – tam poczekamy na włączenie się do ruchu na głównej trasie regionu. Kolejka pojazdów ustawiła się także na ulicy Puckiej w Redzie w kierunku Trójmiasta. W Rumi przytyka się wiadukt nad torami kolejowymi również na pasie prowadzącym do Trójmiasta, postoje czekają nas również na ulicy Sabata. Samochodów przybywa z kolei na Dąbrowskiego przed rondem Unii Europejskiej i korka można spodziewać się dalej na Hutniczej w kierunku gdyńskiego portu. Nieco cierpliwości przyda się także czekającym na zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni, tam przyjdzie im spędzić kilka minut.

15.02.2021

16:25

Tłoczno w Redzie na Gdańskiej i Puckiej. Przytyka się krajowa szóstka w Rumi od budowy węzła Janowo do Urzędu Miasta w kierunku Redy. Zwolnimy na Sabata, Dąbrowskiego i Dębogórskiej. Korek jest na Hutniczej. Zatory napotkamy także na Derdowskiego i Żeromskiego w Kosakowie. W Wejherowie z utrudnieniami trzeba się liczyć na Św. Jana, 12 Marca, Batalionu Morskiego, Sobieskiego i Sienkiewicza. Biegi zredukujemy na Zamostnej w Bolszewie i na ul. Słonecznej. Kierowcy postoją na Gościcińskiej Górce i na Szerokiej. Wzmożony ruch także w Luzinie na Wilczka.

15:23

W Rumi tłoczno na krajowej szóstce od wiaduktu oraz na Sabata, Dąbrowskiego i Dębogórskiej. Przytyka się Hutnicza. Biegi zredukujemy na Żeromskiego i Derdowskiego. Przytyka się droga nr 216 przy skrzyżowaniu z ul. 12 Marca. W Wejherowie tworzy się korek krajowa szóstka przy skrzyżowaniu z Batalionu Morskiego, Granicznej,12 Marca oraz krajowa szóstka przy tym skrzyżowaniu. Zwolnimy na Puckiej, Chopina, Sienkiewicza i Sobieskiego. Tłoczno na Zamostnej w Bolszewie i na Słonecznej. Zator jest na Gościcińskiej Górce. Wzmożony ruch na skrzyżowaniu Lęborska-Wilczka w Luzinie.

12:36

Gdańsk: Długi korek na obwodnicy na Matarni w kierunku Gdyni. Awaria samochodu ciężarowego.

09:32

Zmiana organizacji ruchu w Rumi na krajowej szóstce jest zaplanowana na poniedziałek - 22 lutego. Sytuacja może ulec zmianie - wszystko zależne jest od warunków pogodowych.

09:26

Niezbyt kolorowa sytuacja w Rumi. Przypomnijmy, że po godzinie 7 miała miejsce kolizja z udziałem 4 samochodów na krajowej szóstce. Zablokowany jest pas w kierunku Gdyni. Korek jest od skrzyżowania z ul. Zbychowską. W Redzie zwolnimy na Gdańskiej oraz na Gniewowskiej. W Wejherowie jest dosyć spokojnie. Biegi zredukujemy na Św. Jana i Rybackiej. Tłoczno także na Gościcińskiej Górce oraz na Słonecznej i Szerokiej.

08:36

Krajowa szóstka w Rumi - kolizja z udziałem czterech samochodów. Nie ma poszkodowanych. Zablokowany pas ruchu w kierunku Gdyni.