Informacje z dróg

15.04.2021

09:38

Utrudnienia czekają na kierowców w Gdyni. Korkuje się na Hutniczej, Puckiej i Północnej. Nie rozpędzamy się na Chylońskiej i Kartuskiej oraz na estakadzie Kwiatkowskiego.

09:37

W Wejherowie zwalniamy na 3 Maja, Strzeleckiej i na Rzeźnickiej. Nie rozpędzimy się także na Tartacznej i Granicznej.

08:24

W Rumi korkuje się na Grunwaldzkiej i Jana III Sobieskiego. Kierowy nie rozpędzą się na Kosynierów, Floriana Ceynowy, Dębogórskiej, Generała Henryka Dąbrowskiego i Pomorskiej.

08:24

Korkuje się Morska i Hutnicza w Gdyni. Biegi redukujemy też na Chylońskiej, Puckiej i Północnej. Wzmożony ruch jest na estakadzie Kwiatkowskiego.

08:23

W Wejherowie przytyka się na Granicznej, 3 Maja, Rzeźnickiej i Fryderyka Chopina. Kierowy zwolnić będą musieli także na Wniebowstąpienia.

08:23

W Redzie całkiem spokojnie. Lekko przytyka się na Obwodowej i Gdańskiej.

07:22

Wejherowo: Lekko przytyka się na Świętego Jana i skrzyżowaniu Granicznej z Przemysłową. Resztą wejherowskich tras powinniśmy przejechać bez problemu.

07:22

Póki co przejezdna jest także Reda. Bez redukowania biegów przejedziemy Gdańską, Kazimierską oraz Obwodową.

W Rumi zwolnić trzeba na Floriana Ceynowy i Dębogórskiej. Spory korek natomiast na Grunwaldzkiej, Jana III Sobieskiego- na pasie w kierunku Trójmiasta, na Generała Henryka Dąbrowskiego i Pomorskiej. Wzmożony ruch jest też na Towarowej.

07:22

W Gdyni zwolnić kierowcy muszą na Hutniczej, na Morskiej jadąc w stronę Wejherowa, a także na Chylońskiej, Kartuskiej i Północnej.

Spokojnie jest w Kosakowie. Bez utrudnień na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego. Lekko przytyka się natomiast w Pierwoszynie na Kaszubskiej i Rumskiej.

14.04.2021

16:34

Bardzo dużo cierpliwości potrzeba w Gdyni. Duży korek jest na Morskiej na pasie w stronę Wejherowa, i na Hutniczej na pasach w dwóch kierunkach. Cierpliwość potrzebna będzie także na estakadzie Kwiatkowskiego i Admirała Józefa Unruga.

Wzmożony ruch jest na Chylońskiej, Kartuskiej, Puckiej i Północnej.

16:33

Korkuje się na 3 Maja i Jana III Sobieskiego w Wejherowie. Kierowcy nie rozpędzą się także na Górce Gościcińskiej i w Bolszewie na Zamostnej i Długiej.

16:33

W Redzie przytyka się na Gdańskiej. Korkuje się na Kazimierskiej i Obwodowej. W Rumi spory ruch jest na Kosynierów, Dębogórskiej, Floriana Ceynowy i Różanej. Korkuje się na Kamiennej i Sabata oraz na Jana III Sobieskiego na pasie w kierunku Trójmiasta.

15:22

W Redzie korkuje się na Obwodowej, a w Rumi biegi redukujemy na Kosynierów, Tysiąclecia, Mostowej i Dębogórskiej. Wzmożony ruch jest na Zbychowskiej i Floriana Ceynowy. Korkuje się Starowiejska i Generała Henryka Dąbrowskiego.

15:22

W Kosakowie tradycyjnie biegi redukujemy na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego. W Pierwoszynie przytyka się natomiast na Kaszubskiej i Rumskiej.

15:22

W Wejherowie wzmożony ruch jest na Jana III Sobieskiego, 3 Maja, Strzeleckiej, Świętego Jana, Rzeźnickiej i Wniebowstąpienia. Zwalniamy także na krajowej szóstce na wysokości Gościcina.