Informacje z dróg

13.01.2021

15:24

Zwolnimy w Redzie na Gdańskiej w pobliżu skrzyżowania z Łąkową oraz na Puckiej. W Rumi tłoczno na Dębogórskiej, Dąbrowskiego i Ceynowy. Hutnicza korkuje się do skrzyżowania z Pucką w kierunku Rumi. W Wejherowie zwolnimy na Sienkiewicza, 12 Marca, Św. Jana i Św. Jacka. Korek na Gościcińskiej Górce. Nogę z gazu zdejmiemy także na Zamostnej w Bolszewie.

09:15

Zakończyły się poranne utrudnienia, ale są miejsca, gdzie zwolnimy. Przypominamy o kolizji w Sopieszynie na trasie Wejherowo - Szemud. Tir wypadł z drogi, a jezdnia jest zablokowana. Nie ma poszkodowanych. W Redzie tłoczno na krajowej szóstce w pobliżu skrzyżowania z Łąkową. Przez Hutniczą i Rumię przejedziemy bez utrudnień. W Wejherowie nogę z gazu spuścimy na ul. Puckiej i Kochanowskiego. Przytyka się Chopina w pobliżu Leśnictwa Nanice. Zwolnimy na Gościcińskiej Górce.

08:55

Tir wypadł z drogi przed Sopieszynem na trasie Wejherowo - Szemud. Droga jest zablokowana. Nie ma poszkodowanych

08:19

To nie będzie łatwy poranek dla kierowców w Redzie. Postoimy na Gdańskiej w pobliżu skrzyżowania z Łąkową oraz zwolnimy na Puckiej. Przez Hutniczą powinniśmy przejechać sprawnie. W Wejherowie noga z gazu na ul. Batalionu Morskiego i Chopina. Gęsto także na Szkolnej w Bolszewie oraz na Szerokiej i Słonecznej. Przez pozostałe trasy regionu powinniśmy przejechać sprawnie i bez utrudnień.

07:28

Coraz więcej pojazdów pojawia się na ulicy Zamostnej w Bolszewie oraz Jana III Sobieskiego w Wejherowie. W tym mieście spowolnienia trzeba także się spodziewać na rondzie na skrzyżowaniu Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja. W Redzie zwalniamy na Gdańskiej jadąc zarówno do Trójmiasta jak i do Wejherowa w okolicach kościoła. Natomiast w Rumi na luz wrzucamy dojeżdżając do krzyżówki Dąbrowskiego i Starowiejskiej. Niestety wydłuża się także kolejka przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.

12.01.2021

16:35

Przetyka się ulica Świętego Jana w Wejherowie, a także Tadeusza Rejtana, Fryderyka Chopina i Jana Kochanowskiego. Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy na Henryka Sienkiewicza i Jana III Sobieskiego. Korkuje się także Górka Gościcińska.

W Redzie korek tworzy się na Gdańskiej w kierunku Wejherowa oraz na Puckiej, Morskiej i Obwodowej.

W Rumi kierowcy nie rozpędzą się na Generała Henryka Dąbrowskiego i Dębogórskiej. Przetyka się także Kosynierów, Zbychowska, Floriana Ceynowy i Jana III Sobieskiego.

W Kosakowie nogę z gazu zdejmujemy na Stefana Żeromskiego i Derdowskiego. Jeżeli chodzi o Gdynię to nie rozpędzimy się na ulicy Hutniczej – korki tworzą się w obu kierunkach. Odrobinę cierpliwości wymaga obecnie przejazd estakadą Kwiatkowskiego. Przetyka się Pułkownika Stanisława Dąbka, Admirała Józefa Unruga i Bosmańska. Biegi kierowcy zredukować muszą na Chylońskiej, Puckiej, Północnej, Piaskowej i Morskiej.

15:17

Korek na Gdańskiej od skrzyżowania z ul. Młyńską w Redzie. W Rumi zwolnimy na Dąbrowskiego, Kombatantów oraz na Hutniczej. Przytyka się Derdowskiego w Kosakowie. W Wejherowie kierowcy zdejmą nogę z gazu na 12 Marca, Batalionu Morskiego, Puckiej i Chopina. W cierpliwość trzeba się uzbroić na Zamostnej w Bolszewie oraz na Słonecznej i Gościcińskiej Górce.

09:09

Niewiele zmieniła się sytuacja na naszych trasach regionu. Przytyka się Gdańska na wysokości z ul. Szkolną w Redzie. Przez Hutniczą przejedziemy w miarę bez utrudnień. W Wejherowie jest spokojnie, zwolnimy na Batalionu Morskiego, Chopina i Granicznej. Nogę z gazu spuścimy na Zamostnej w Bolszewie oraz na Szerokiej i Słonecznej.

08:22

Zwolnimy na Gdańskiej przy skrzyżowaniu z Łąkową w Redzie. W Rumi trzeba pamiętać o remoncie na Sabata. Nogę z gazu spuścimy na Hutniczej od skrzyżowania z Pucką. W Wejherowie spokojnie, ale tłoczno jest na Batalionu Morskiego i 12 Marca. Zwolnimy także na Słonecznej i Szerokiej oraz na skrzyżowaniu Lęborska-Wilczka w Luzinie.

07:26

Bez utrudnień można podróżować regionalnym odcinkiem, drogi krajowej nr 6. Z kolei na ulicy Szkolnej w Bolszewie w kierunku Zamostnej musimy zwolnić. Coraz więcej pojazdów pojawia się także w Wejherowie na ulicach Jana III Sobieskiego i 3 Maja do centrum miasta. W Chyloni ustawia się kolejka samochodów na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta. Tłoczno również zaczyna się robić na rondach w Kosakowie, zarówno na połączeniu ulic Żeromskiego i Derdowskiego jak i Żeromskiego i Chrzanowskiego.

11.01.2021

16:28

W Wejherowie przetyka się na Jana III Sobieskiego, Henryka Sienkiewicza i na Tadeusza Rejtana. Z utrudnieniami kierowcy muszą liczyć się na Jana Kochanowskiego i Gdańskiej, a także na Górce Gościcińskiej. Biegi redukujemy w Bolszewie na Zamostnej oraz Strażackiej.

W Redzie tradycyjnie korkuje się Gdańska, zwolnić muszą kierowcy jadący z kierunku Wejherowa. Sznur samochodów ustawia się także na Puckiej i Morskiej.

W Rumi kierowcy w cierpliwość uzbroić muszą się na Kosynierów, Tadeusza Kościuszki, a także na Dębogórskiej. Przetyka się na Starowiejskiej, Jana III Sobieskiego i na Generała Henryka Dąbrowskiego.

Spory korek tworzy się też w Kosakowie. Nogę z gazu zdejmujemy na Stefana Żeromskiego i Derdowskiego.

Zakorkowana jest ulica Hutnicza w Gdyni. Wolniej przejedziemy także estakadą Kwiatkowskiego, ulicą Bosmańską i Admirała Józefa Unruga. Kierowcy zwolnić muszą na Piaskowej, Kcyńskiej, Morskiej i Chylońskiej.

15:24

Przytyka się Gdańska w Redzie od skrzyżowania z ul. Obwodową. W Rumi korek tworzy się na Dąbrowskiego oraz na Sobieskiego na wysokości Urzędu Miasta i na Kamiennej. Hutnicza zakorkowana od skrzyżowania z Pucką. Postoimy również na Derdowskiego w Kosakowie. W Wejherowie gęsto na Puckiej, 12 Marca i Batalionu Morskiego. W cierpliwość trzeba uzbroić się na Zamostnej w Bolszewie oraz Słonecznej.

09:19

Przytyka się Gdańska na wysokości Łąkowej w Redzie. W Rumi zwolnimy na Sabata (ze względu na roboty drogowe), Kombatantów i Sobieskiego na wysokości Urzędu Miasta. Nogę z gazu spuścimy na Hutniczej od skrzyżowania z Pucką. W Gdyni zator tworzy się na Morskiej przy złączeniu z ul. Zbożową i Kcyńską oraz zjeździe z Obwodnicy. W Wejherowie tłoczno na 12 Marca, Puckiej i Batalionu Morskiego. Zwolnimy na Słonecznej. Przez pozostałe trasy regionu powinniśmy przejechać bez problemu.

08:24

Dosyć spokojny poranek na naszych nordowych trasach. Zwolnimy na Gdańskiej w Redzie przy skrzyżowaniu z ul. Łąkową. Natomiast w Rumi nogę z gazu zdejmiemy na Sobieskiego na wysokości Urzędu Miasta oraz na Sabata i Kombatantów. Przez Hutniczą przejedziemy bez utrudnień. W Wejherowie zwolnimy na Puckiej oraz na Rzeźnickiej przy skrzyżowaniu z tą ulicą. Tłoczno również na Zamostnej w Bolszewie oraz Szerokiej i Słonecznej. Gęsto także na Gościcińskiej Górce.

07:28

Powoli wzmaga się ruch na drodze krajowej nr 6 na wysokości Gościcina w obu kierunkach i na ulicy Zamostnej w Bolszewie, aczkolwiek póki co jedziemy w miarę płynnie choć w towarzystwie innych kierowców. W Wejherowie ustawiają się kolejki pojazdów do włączenia się w ruch na krajowej szóstce na Batalionu Morskiego, Przemysłowej, 12 Marca i Chopina. Tłoczno powoli robi się także na ulicy Gdańskiej w Redzie w kierunku Pucka a w Rumi zwalniamy na Żwirki i Wigury dojeżdżając do skrzyżowania z Ceynowy, oraz na krzyżówce Dąbrowskiego ze Starowiejską. Biegi redukujemy na ulicy Hutniczej w kierunku centrum Gdyni, i kilka chwil odczekać trzeba na swoją kolej do jazdy na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.