Informacje z dróg

10.01.2019

09:25

Na trasie Wejherowo – Nowy Dwór Wejherowski kilka samochodów wypadło z drogi. Jest tam bardzo kręta droga, w połączeniu ze śliską nawierzchnią może dojśc do wypadku – prosimy o zachowanie ostrożności.

08:30

Na naszej kamerze z widokiem na skrzyżowanie w Bolszewie również widać białą drogę – tam także może być ślisko. Większy niż godzinę temu jest korek w Gościcinie na wysokości ulicy Szerokiej w kierunku Wejherowa. W Bolszewie przytyka się ulica Zamostna w obu kierunkach.

08:29

Nie ma utrudnień na krajowej szóstce w Wejherowie. Wciąż w towarzystwie pojedziemy w centrum miasta – ulicą Sobieskiego czy 3 Maja, a także Rzeźnicką. Nie ma utrudnień na drogach w Redzie. W Rumi przytyka się krajowa szóstka na Janowie. Nie ma utrudnień na Sabata.

08:28

Biała droga na odcinku od Redy Pieleszewo do Śmiechowa – informuje nas słuchaczka. Wciąż pada śnieg, kierowcy na niektórych odcinkach krajowej szóstki poruszają się bardzo powoli – jest ślisko.

07:33

Nie ma utrudnień na Sabata w Rumi, na Dąbrowskiego i Dębogórską także pojedziemy bez perypetii. Przytyka się natomiast krajowa szóstka w mieście przed Janowem w kierunku Gdyni. Spokojnie jest na Morskiej w Gdyni i na gdyńskim odcinku Obwodnicy Trójmiasta.

07:30

Tradycyjnie o tej porze korkuje się w Gościcinie przed zjazdem na ulicę Szeroką. Nie ma utrudnień na DK 6 w Kębłowie. Przejezdna jest trasa z Pucka do Redy.

07:28

W Wejherowie w towarzystwie, ale nie w korku pojedziemy krajową szóstką. Szczególnie tłoczno jest przed skrzyżowaniem z Chopina czy 12 Marca. W centrum miasta duży ruch obserwujemy na Sobieskiego czy Strzeleckiej.

09.01.2019

16:36

W Gdyni tłoczno jest na całym odcinku ulicy Morskiej. Korkuje się również ulica Hutnicza czy Chylońska w obu kierunkach. Obwodnica Trójmiasta korkuje się przy wyjeździe na ulicę Morską.

16:35

W Redzie przybyło aut na ulicy Puckiej – tutaj przytyka się w obu kierunkach. W Rumi tak jak godzinę temu zakorkowana jest krajowa szóstka korek zaczyna się na Janowie, a kończy na wysokości dworca PKP.

16:29

W Wejherowie w towarzystwie pojedziemy krajową szóstką, szczególnie przed zjazdem na ulicę Rybacką w kierunku Bolszewa czy w okolicach skrzyżowania z ulicą Chopina. Wciąż tłoczno jest w centrum miasta – na Rzeźnickiej czy Św. Jana.

16:26

Coraz większy jest korek przed zjazdem na ulicę Szeroką w Gościcinie w kierunku Lęborka – ma już ponad pół kilometra. Wciąż utrzymuje się zator na Zamostnej w Bolszewie w obu kierunkach. Tłoczno jest także na krajowej szóstce na wysokości Luzina oraz w Kębłowie w kierunku Wejherowa.

15:35

W Wejherowie duży ruch obserwujemy na 12 Marca, Sobieskiego czy Chopina, ale nie tworzą się tam korki. Spokojnie jest na drogach w Redzie. W Pucki większy ruch można zaobserwować w centrum. Nie ma utrudnień na drogach we Władysławowie. W Rumi przytyka się krajowa szóstka na Janowie oraz na wysokości dworca PKP w kierunku Redy. Korkuje się także na Dębogórskiej w obu kierunkach.

15:27

Korkuje się krajowa szóstka w Gościcinie przed zjazdem na ulicę szeroką w kierunku Lęborka. Zatory tworzą się także w Bolszewie na ulicach Leśnej czy Zamostnej.

14:54

Na drodze wojewódzkiej nr 218 przed Jeziorem Dobre wypięła się naczepa TIR-a. Wprowadzono ruch wahadłowy.

09:26

Spore utrudnienia drogowe pojawiły się na Obwodnicy Trójmiasta. Z powodu kolizji dwóch pojazdów, do której doszło po godzinie 8:30 w okolicach Węzła Karwiny, korkuje się odcinek ekspresówki od Osowej do Wielkiego Kacka. Zator w kierunku Gdyni liczy ponad trzy kilometry. Podobnie jak przez cały poranek spokój panuje na drogach powiatu puckiego. Niewielkie utrudnienia są możliwe na wojewódzkiej 213-stce między Krokową a Starzynem. Przybyło również nieco aut w samym centrum Pucka, zwłaszcza na Wojska Polskiego. Zwalniamy też przy dojeździe do Celbowa od strony Rekowa. Nadal bez przeszkód podróżujemy krajową szóstką między Lęborkiem a Wejherowem, z krótkim postojem w Gościcinie. W Wejherowie z niewielkimi utrudnieniami trzeba się liczyć w zasadzie tylko na Przemysłowej, Rybackiej i Sobieskiego. W Redzie wolniej pojedziemy Gniewowską i Łąkową. Natomiast w Rumi lokalne utrudnienia są możliwe na Dąbrowskiego i przy zjeździe z Towarowej na Sobieskiego. Spokojniej niż przed godziną jest już na północy Gdyni. Nadal utrzymują się jednak utrudnienia między Pogórzem a Obłużem. Zwalniamy też na Hutniczej i Morskiej w stronę centrum.