Informacje z dróg

08.01.2021

16:27

W Wejherowie kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na Henryka Sienkiewicza, Strzeleckiej, Tadeusza Rejtana i na Fryderyka Chopina. Kierowcy zwolnią także na drodze krajowej nr 6 , Górce Gościcińskiej i w Bolszewie na ulicy Zamostnej.

W Redzie biegi redukujemy na Gdańskiej jadąc w kierunku Wejherowa, a także na Puckiej i Morskiej.

W Rumi korkuje się na Generała Henryka Dąbrowskiego, Jana III Sobieskiego i Starowiejskiej. Utrudnienia napotkamy również na Dębogórskiej, I Dywizji Wojska Polskiego i na Kosynierów. Przetyka się na Cegielnianej i Zbychowskiej.

Spory korek jest obecnie na ulicy Hutniczej w Gdyni, w kierunku Gdańska. Nie rozpędzą się także kierowcy, którzy zdecydowali się na przejazd estakadą Kwiatkowskiego. Korkuje się Pułkownika Stanisława Dąbka, Admirała Józefa Unruga, Bosmańska. Spory ruch także na Morskiej w kierunku Wejherowa oraz na Chylońskiej, Puckiej i Kcyńskiej.

15:41

W Gdyni korkuje się ulica Hutnicza w kierunku Wejherowa. Przetyka się także na Puckiej, Chylońskiej oraz Kartuskiej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na estakadzie Kwiatkowskiego. Przetyka się na Pułkownika Stanisława Dąbka, Bosmańskiej i Admirała Józefa Unruga.

W Kosakowie zwalniamy na ulicy Derdowskiego i na Stefana Żeromskiego.

Jeśli chodzi o Rumię to ciąg samochodów ustawia się na Generała Henryka Dąbrowskiego. Przetyka się również Debogórska, Kosynierów, Cegielniana, Zbychowska i Starowiejska.

W Redzie tradycyjnie nogę z gazu zdejmujemy na Gdańskiej, jadąc w kierunku Wejherowa.

W Wejherowie przetyka się na Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana i na Fryderyka Chopina. Zwalniamy na drodze krajowej nr 6, Wniebowstąpienia i na Górce Gościcińskiej. W Bolszewie spory ruch na Strażackiej, Zamostnej oraz ulicy Długiej.

08:26

Coraz więcej samochodów pojawia się na krajowej szóstce, spiętrzenia można spodziewać się na wysokości Gościcina. Za to spokojnie zrobiło się na ulicach Wejherowa, nigdzie nie napotkamy utrudnień. Również na Gdańskiej w Redzie można podróżować bez stania w korkach. Wydłuża się z kolei kolejka pojazdów na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni. Tłoczno też robi się na rondzie na skrzyżowaniu ulic Chrzanowskiego i Żeromskiego w Kosakowie.

07:29

Spokojnie rozpoczyna się piątek na trasach regionu, bez większych utrudnień można podróżować droga krajową nr 6. Jedynie na ulicy Gdańskiej w Redzie przybywa pojazdów na pasie w kierunku Pucka. W Wejherowie więcej aut napotkamy na Strzeleckiej i 3 Maja w kierunku centrum, ale nie ma co się spodziewać zatorów. Kilka chwil postoimy z kolei na zjeździe Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.

07.01.2021

16:26

Nadal trzeba się liczyć się z utrudnieniami na krajowej szóstce na wysokości Gościcina tym razem jednak zatory tworzą się na pasach prowadzących w obu kierunkach. Nadal także tłoczno jest na Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie przybywa pojazdów w okolicach ronda na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, Jana III Sobieskiego oraz 3 Maja. Swoje odstać trzeba także chcąc włączyć się do ruchu na drodze krajowej na Ofiar Piaśnicy, Sienkiewicza, Rybackiej i 12 Marca. Przytyka się ulica Gdańska w Redzie podobnie jak godzinę temu na odcinku od Młyńskiej do Łąkowej w kierunku Wejherowa. W Rumi zatory napotkamy dojeżdżając do skrzyżowania Dąbrowskiego i Starowiejskiej oraz na dojazdach do Ronda Jana Pawła II. W Kosakowie sporo cierpliwości przyda się na Żeromskiego i Derdowskiego w kierunku Pierwoszyna, tam mamy spore korki.

15:26

Przytyka się krajowa szóstka na wysokości Gościcina na pasie prowadzącym w kierunku Lęborka. Sporo samochodów napotkamy także na ulicy Zamostnej w Bolszewie w obu kierunkach. W Wejherowie nie rozpędzimy się na Świętego Jana i Rzeźnickiej a nogę z gazu ściągamy dojeżdżając do skrzyżowania Wniebowstąpienia i Reformatów. W Redzie kolejka pojazdów ustawiła się na Gdańskiej na pasie prowadzącym w kierunku Wejherowa pomiędzy Młyńską a Ląkową. Biegi redukujemy na Puckiej jadąc w obu kierunkach. W Rumi lepiej omijać ulicę Dąbrowskiego, gdzie w zatorze spędzić nam przyjdzie sporo czasu.

09:19

Niewiele zmieniła się sytuacja na nordowych trasach. Kierowcy będą musieli się uzbroić w cierpliwość w Redzie na Gdańskiej w pobliżu skrzyżowania z ul. Łąkową. W Rumi większy ruch na Dąbrowskiego. W Wejherowie zwolnimy na Puckiej, 12 Marca i Sienkiewicza. Nogę z gazu spuścimy na Gościcińskiej Górce.

08:37

Przytyka się Gdańska na wysokości z ul. Szkolną oraz Obwodowa przy Łąkowej w Redzie. Zwolnimy na Dąbrowskiego w Rumi. Na Hutniczej spokojnie. W Wejherowie nogę z gazu zdejmiemy na Puckiej. Tłoczno na Gościcińskiej Górce i ul. Szerokiej.

05.01.2021

16:22

Kierowcy zwolnią w Wejherowie na Świętego Jana, Tadeusza Rejtana oraz na Jana III Sobieskiego i Henryka Sienkiewicza. Z utrudnieniami trzeba się liczyć także na górce gościcińskiej i na Zamostnej w Bolszewie.

W Redzie korkuje się Gdańska w kierunku Wejherowa, Pucka Morska i Obwodowa. W Rumi zwalniamy na Generała Henryka Dąbrowskiego, Dębogórskiej, Floriana Ceynowy i I Dywizji Wojska Polskiego. Nie rozpędzimy się też na Cegielnianej, Zbychowskiej, Towarowej, Jana III Sobieskiego.

Nogę z gazu kierowcy zdejmują w Kosakowie na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego. A w Gdyni nie za ciekawie wygląda sytuacja na estakadzie Kwiatkowskiego. Jeden z naszych czytelników sygnalizuje też, ze spory korek Tworzy się od ulicy Bosmańskiej do estakady. Mapa wskazuje, że spory ruch jest na Hutniczej, Północnej, Puckiej i Chylońskiej. Niech w cierpliwość uzbroją się także kierowcy zmierzający w stronę Admirała Józefa Unruga i Pułkownika Stanisława Dąbka.

15:35

W Wejherowie przetyka się Jana III Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnicka. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy, którzy chcą przejechać ulicą Partyzantów, Pomorską i Kociewską. Zwalniamy także na górce gościcińskiej i Zamostnej w Bolszewie.

W Redzie korkuje się Gdańska w kierunku Wejherowa oraz Morska. Jeśli chodzi o Rumię to nieco cierpliwości potrzebne będzie na I Dywizji Wojska Polskiego, Dębogórskiej i Kosynierów. Nie rozpędzimy się też na Generała Henryka Dąbrowskiego i Stoczniowców.

W Gdyni korek tworzy się na Hutniczej, Morskiej i na estakadzie Kwiatkowskiego. Nogę z gazu kierowcy zdejmują na takich ulicach jak Północna, Pucka, Chylońska i Kartuska. Wolniej przejedziemy także Pułkownika Stanisława Dąbka, Bosmańską i Admirała Józefa Unruga.

09:23

Co prawda niezbyt długie, ale jednak kolejki ustawiają się na ulicach dojazdowych do drogi krajowej numer 6 w Wejherowie – na Batalionu Morskiego, Chopina i Rybackiej. Lekkie zatory napotkamy na Kalwaryjskiej i Wniebowstąpienia. Postoimy też na ulicy Gdańskiej w Redzie pomiędzy ulicami Spokojną i Łąkową. Zwalniamy również na Gniewowskiej pomiędzy rondami. W Rumi tłoczno zrobiło się w okolicach skrzyżowania ulic Dąbrowskiego i Starowiejskiej tam czeka nas redukcja biegów.

07:26

W Wejherowie więcej pojazdów napotkamy jedynie na ulicy Jana III Sobieskiego i 3 Maja w kierunku centrum, ale nie ma co obawiać się, że staniemy w korkach. Podobna sytuacja panuje na ulicy Gdańskiej w Redzie w kierunku Wejherowa i na Puckiej w kierunku Trójmiasta - samochodów przybywa, ale póki co jedziemy płynnie. Również spokojnie jest na ulicach Rumi. Czasu nie zmarnujemy także czekając na zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chylonii.

04.01.2021

16:26

W Rumi korkuje się Cegielniana, Zbychowska, Kosynierów czy Żwirki i Wigury. Kierowcy nie rozpędzą się także na I Dywizji Wojska Polskiego i Partyzantów. Biegi redukujemy także na Dębogórskiej i na Generała Henryka Dąbrowskiego.

W Gdyni spory ruch jest na ulicy Hutniczej w kierunku Gdańska. Przetyka się na Pułkownika Stanisława Dąbka, Admirała Józefa Unruga i na Bosmańskiej. Kierowcy zwolnić muszą także na Chylońskiej. W Redzie korkuje się ulica Gdańska w kierunku Wejherowa oraz Pucka.

W Wejherowie zwalniamy na Rzeźnickiej, Strzeleckiej oraz Gdańskiej. Nogę z gazu zdejmujemy także na górce gościcińskiej i na Zamostnej w Bolszewie.

15:40

W Wejherowie kierowcy napotkają trudności na Jana III Sobieskiego, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Przetyka się także Fryderyka Chopina i Tadeusza Rejtana. Zwalniamy na Górce Gościcińskiej i na Zamostnej w Bolszewie. W Redzie kierowcy w cierpliwość muszą uzbroić się na ulicy Gdańskiej jadąc w kierunku Wejherowa.

W Rumi nie rozpędzimy się na Zbychowskiej, Tadeusza Kościuszki, Żwirki i Wigury i na Kosynierów. Korkuje się na Tysiąclecia, I Dywizji Wojska Polskiego, Dębogórskiej, Kościelnej i Adama Mickiewicza. Nieciekawie wygląda również sytuacja na Generała Henryka Dąbrowskiego.

W Kosakowie nogę z gazu zdejmujemy na Stefana Żeromskiego i Derdowskiego.

Jeśli chodzi o Gdynię to biegi redukujemy na ulicy Hutniczej w kierunku Wejherowa. Zwalniamy na Piaskowej, Północnej oraz Puckiej. Przetyka się estakada Kwiatkowskiego, Admirała Józefa Unruga, Bosmańska oraz Pułkownika Stanisława Dąbka. Kierowcy

08:28

Wbrew pozorom spokojnie zrobiło się na ulicy Zamostnej i Szkolnej w Bolszewie. Na ulicach Wejherowa także nie napotkamy większych utrudnień. Nadal jednak przytyka się ulica Gdańska w Redzie w kierunku Pucka na wysokości kościoła. W Rumi zwalniamy w okolicach skrzyżowania Dąbrowskiego i Starowiejskiej, na wiadukcie nad torami na drodze krajowej numer 6 w kierunku Redy oraz na Sabata w kierunku krajowej szóstki.