Informacje z dróg

25.01.2021

16:18

Pogorszyła się sytuacja na naszych trasach. Korek na Gdańskiej od skrzyżowania z Obwodową. Kierowcy postoją na Kosynierów i Obwodowej. W Rumi również nieciekawa sytuacja. Przytyka się Dąbrowskiego, Dębogórska i Kamienna. Zator jest także na ul. Hutniczej. Biegi zredukujemy na Derdowskiego i Żeromskiego. W Wejherowie tłoczno na Puckiej, przy rondzie na Sobieskiego, Chopina i 12 Marca. Zwolnimy na Zamostnej w Bolszewie i Szerokiej. Przytyka się Gościcińska Górka oraz ul. Słoneczna. W cierpliwość kierowcy muszą uzbroić się na Lęborskiej przy skrzyżowaniu z Chłopską w Luzinie.

15:21

Przytyka się Gdańska w Redzie na wysokości Urzędu Miasta. W Rumi zwolnimy na krajowej szóstce w pobliżu budowy węzła Janowo oraz na Dąbrowskiego. Zaczyna robić się tłoczno na Hutniczej. Postoimy na Derdowskiego w Kosakowie. W Wejherowie zator jest na ul. Puckiej, Sobieskiego i 12 Marca. Wzmożony ruch także na ul. Chopina. Biegi zredukujemy na Gościcińskiej Górce oraz na Szerokiej i Słonecznej.

09:27

Niewiele zmieniła się sytuacja na drogach. Nadal jest spokojnie. W Redzie zwolnimy na Gniewowskiej. Przez krajową szóstkę i Hutniczą przejedziemy bez utrudnień. W Wejherowie tłoczno na Wniebowstąpienia przy skrzyżowaniu z ul. O.O. Reformatorów. Polepszyła się sytuacja na Gościcińskiej Górce, nie ma już tam zatoru. Biegi zredukujemy na ul. Szerokiej i Słonecznej.

08:27

Dosyć spokojny poranek na krajowej szóstce oraz na ul. Hutniczej. W Rumi zwolnimy na Kamiennej w związku pracami remontowymi. W Wejherowie nogę z gazu spuścimy na wysokości stacji Śmiechowo SKM. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość na Gościcińskiej Górce oraz na Szerokiej i Słonecznej. Przytyka się ul. Lęborska w Luzinie przy skrzyżowaniu z Chłopską.

07:48

Spory zator tworzy się na drodze krajowej numer 6 na wysokości Gościcina na pasie prowadzącym do Wejherowa. Tłoczno też zaczyna się robić na Zamostnej w Bolszewie. Jeśli chodzi o Wejherowo to spowolnienie czeka nas na Jana III Sobieskiego oraz Strzeleckiej i 3 Maja w kierunku centrum. W Redzie sporo pojazdów napotkamy na Puckiej na wysokości ulicy Kazimierskiej. W Rumi natomiast przytyka się wiadukt nad torami kolejowymi w ciągu krajowej szóstki oraz ulica Sabata. Cierpliwość także przyda się na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.

22.01.2021

17:52

Kolizja w Gościcinie na krajowej szóstce na wysokości Szkoły Podstawowej. Zablokowany pas w kierunku do Wejherowa.

16:34

Długi korek na krajowej szóstce w Rumi na wysokości Centrum Handlowego aż do skrzyżowania z Jaśminową oraz także w pobliżu budowy węzła Janowo. Postoimy także na Dąbrowskiego i I Dywizji Wojska Polskiego. Na Hutniczej także gęsto. W Wejherowie przytyka się 12 Marca i Gdańska w pobliżu tego skrzyżowania. Zwolnimy na Sienkiewicza, Św. Jana i Batalionu Morskiego. Postoimy również na Gościcińskiej Górce oraz ul. Szerokiej i Słonecznej. W cierpliwość trzeba również uzbroić się w Luzinie na skrzyżowaniu Lęborska-Wilczka.

15:26

W Redzie kierowcy postoją na ul. Puckiej. W Rumi w cierpliwość trzeba uzbroić się na Dąbrowskiego, Kamiennej i w pobliżu Dębogórskiej. Przytyka się Hutnicza. Korek jest także na Derdowskiego i Żeromskiego w Kosakowie. Natomiast w Wejherowie tłoczno jest na Rybackiej, 12 Marca, Sobieskiego i Puckiej. Długi zator na Gościcińśkiej Górce oraz na Szerokiej i Słonecznej. W Luzinie przytyka się Ofiar Stutthofu przy skrzyżowaniu z Młyńską oraz Lęborska-Wilczka.

09:25

Na Obwodnicy Trójmiasta nadal utrudnienia – stoimy na pasie od Osowej do Dąbrowy. Sporo samochodów napotkamy na ulicy Zamostnej w Bolszewie, ale jedziemy tą trasą w miarę płynnie. W Wejherowie kolejka pojazdów czeka na wjazd na drogę krajową numer 6 na Batalionu Morskiego . Tłoczno robi się w okolicach skrzyżowania ulic Sienkiewicza, 3 Maja oraz Jana III Sobieskiego, hamujemy też na Strzeleckiej jadąc w kierunku centrum miasta. W Rumi bez zmian, biegi redukujemy na dojazdach do ronda Solidarności i skrzyżowania ulic Dąbrowskiego i Starowiejskiej, a także na Sabata. Swoje trzeba odczekać na zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chylonii.

08:32

Potężny korek pojawił się na Obwodnicy Trójmiasta pomiędzy Osową a Chwarznem w kierunku Chylonii. Kto może niechaj omija tę trasę. W Rumi na zatory natkniemy się na ulicy Sabata oraz na dojazdach do skrzyżowania Dąbrowskiego i Starowiejskiej, podobnie jak na drogach dojazdowych do ronda Solidarności. W Wejherowie swoje odczekać trzeba chcąc się włączyć do ruchu na drodze krajowej numer 6 na ulicach Ofiar Piaśnicy oraz Batalionu Morskiego. A skoro jesteśmy na krajówce, to spiętrzenie napotkamy na wysokości Gościcina jadąc w kierunku Lęborka.

07:27

W Wejherowie coraz więcej pojazdów pojawia się na ulicy Jana III Sobieskiego. Sporo aut jedzie też ulica Strzelecką w kierunku centrum miasta. Spowolnienia można się spodziewać także na 12 Marca i Rybackiej w kierunku krajowej szóstki. Jeśli mowa o tej trasie to ruch na drodze krajowej numer 6 rośnie w Redzie w okolicy kościoła, przede wszystkim w kierunku Wejherowa. Nogę z gazu ściągamy także na ulicy Łąkowej. W Rumi postoimy na Jana III Sobieskiego od wiaduktu nad torami kolejowymi do skrzyżowania z Sabata, a na tejże ulicy tez trzeba się liczyć z zatorami. Spora kolejka pojazdów ustawiła się także na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni, tam przyda się odrobina cierpliwości.

21.01.2021

16:25

Pogorszyła się sytuacja na naszych nordowych trasach. W Redzie przytyka się Gdańska oraz Pucka. W Rumi postoimy na Dąbrowskiego, Dębogórskiej, Sobieskiego i Kamiennej. Korek jest także na Hutniczej. W cierpliwość kierowcy będą musieli uzbroić się na Derdowskiego i Żeromskiego w Kosakowie. W Wejherowie zatory napotkamy na Św. Jana, Partyzantów, 12 Marca i Rybackiej. Zwolnimy na Sienkiewicza i Pomorskiej. Bardzo długi korek na Gościcińskiej Górce i Zamostnej w Bolszewie. Przytyka się także Wilczka w Luzinie.

15:25

Nie będzie to łatwe popołudnie dla kierowców w Redzie. Tam przytyka się ul. Pucka. Natomiast w Rumi zwolnimy na krajowej szóstce, Dąbrowskiego, Kamiennej i Dębogórskiej. Na ul. Hutniczej jest tłoczno w pobliżu skrzyżowania z ul. Północną. Biegi zredukujemy w Kosakowie na Derdowskiego. W Wejherowie postoimy na 12 Marca. Tłoczno także na ul. Batalionu Morskiego, Sienkiewicza i Św. Jana. Kierowcy utkną w korku na Gościcńskiej Górce i ul. Szerokiej. Zwolnimy na Słonecznej i Zamostnej w Bolszewie.

09:27

Nie rozpędzimy się na ulicy Słonecznej w Gościcinie. Tam utworzył się spory zator. W Wejherowie nadal musimy odczekać na włączenie się do ruchu na krajowej szóstce na Ofiar Piaśnicy i tym razem na Chopina. Tłoczno też zrobiło się na dojazdach do ronda Nanice. Kolejka pojazdów ustawia się przed światłami w Redzie na ulicy Gdańskiej w kierunku Pucka. Nogę z gazu ściągamy na Łakowej, podobnie jak na ulicy Sabata w Rumi. Kilka minut poczekamy także na swoją kolej na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chylonii.

08:25

Coraz więcej pojazdów jedzie drogą krajową numer 6 z Lęborka do Wejherowa, spiętrzenie tworzy się na wysokości Gościcina. W samym Wejherowie postój czeka nas chcą włączyć się do ruchu na krajówce na ulicach Batalionu Morskiego, Ofiar Piaśnicy i Rybackiej, zator też napotkamy na skrzyżowaniu ulicy Strzeleckiej z 3 Maja. Zwalniamy również na leśnych, krętych odcinkach trasy nr 218 pomiędzy Wejherowem i Krokową. W Rumi więcej pojazdów napotkamy w okolicach krzyżówki Dąbrowskiego i Starowiejskiej, przytyka się także ulica Sabata.