Informacje z dróg

15.02.2021

08:24

Najgorsza sytuacja jest w Rumi. Kierowcy postoją na krajowej szóstce od skrzyżowania z ul. Parkową do SKM Janowo. Zwolnimy na Hutniczej. W Wejherowie jest dosyć spokojnie. Biegi zredukujemy na Puckiej i 12 Marca. Tłoczno na Zamostnej w Bolszewie, Gościcińskiej Górce i Szerokiej.

07:25

Spokojnie rozpoczyna się tydzień na drogach regionu. Bez większych utrudnień podróżować można droga krajową numer 6 a więc główną trasą Kaszub Północnych. Przyhamować trzeba jedynie na ulicy Gdańskiej w Redzie jadąc w kierunku Pucka oraz na wiadukcie nad torami kolejowymi w Rumi jadąc w stronę przeciwną, a więc do Trójmiasta. Przybywa pojazdów także na Hutniczej w kierunku gdyńskiego portu. W Wejherowie niższe biegi wrzucamy na Jana III Sobieskiego oraz na Rzeźnickiej i 12 Marca.

12.02.2021

16:26

Wzmożony ruch w Redzie na Puckiej i Gdańskiej. W Rumi przytyka się Sabata, Dębogórska oraz Dąbrowskiego. Kierowcy zwolnią na krajowej szóstce od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Tłoczno także na Hutniczej. Korki są w Kosakowie na Derdowskiego i Żeromskiego. W Wejherowie również nie jest kolorowo. Sznur samochodów stoi na 12 Marca, Sienkiewicza oraz na Gdańskiej w pobliżu SKM Nanice. Biegi zredukujemy na Chopina, Batalionu Morskiego i Rybackiej. Tłoczno na Zamostnej w Bolszewie i Szerokiej. Zator jest na Gościcińskiej Górce i Słonecznej. W Luzinie trzeba uzbroić się w cierpliwość na Lęborskiej w pobliżu skrzyżowania z Wilczka.

15:28

Po godzinie 15 zaczyna się popołudniowy szczyt drogowy. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość na Gdańskiej na wysokości Św. Wojciecha oraz na Puckiej. W Rumi przytyka się Sabata. Tłoczno także na Dąbrowskiego i Dębogórskiej. Powoli korkuje się Hutnicza. W Wejherowie zwolnimy na Batalionu Morskiego, Puckiej, Chopina, Św. Jana oraz 12 Marca. Kierowcy postoją na Gościcińskiej Górce oraz w Luzinie na Lęborskiej w pobliżu skrzyżowania z Wilczka. Korek jest także na Derdowskiego w kierunku Pierwoszyna.

09:26

Nie jest to łatwy poranek szczególnie dla kierowców w Wejherowie. Kolizja na ul. Gdańskiej na wysokości SKM Śmiechowo. Korek od SKM Nanice do stacji paliw. Przytyka się także 12 Marca. Tłoczno na ul. Orzeszkowej, Roszczynialskiego i Św. Jana. W Redzie natomiast zwolnimy na Gdańskiej. W Rumi biegi zredukujemy na Kamiennej. Na Hutniczej spokojnie. Polepszyła się sytuacja na Gościcińskiej Górce i ul. Szerokiej. Nogę z gazu zdejmiemy na Słonecznej. W Luzinie przytyka się Młyńska oraz zwolnimy na Ofiar Stutthofu i Wilczka.

08:48

Kolizja na Gdańskiej w Wejherowie. Korek na wysokości SKM Nanice do SKM Śmiechowo w kierunku Redy

08:25

W Rumi zwolnimy na krajowej szóstce w pobliżu Urzędu Miasta oraz na Dąbrowskiego. W Wejherowie przytyka się Gdańska na wysokości SKM Śmiechowo oraz Sikorskiego przy rondzie. Biegi zredukujemy na 12 Marca, Puckiej i Batalionu Morskiego. Postoimy na Gościcińskiej Górce. Zwolnimy na Szerokiej i Słonecznej.

07:28

Przybywa samochodów na ulicy Zamostnej w Bolszewie w kierunku drogi krajowej numer 6, przy skrzyżowaniu tych dróg tworzy się kolejka. Sporo pojazdów jedzie ulicą Strzelecką w Wejherowie w obu kierunkach, podobnie jak na ulicy Jana III Sobieskiego. Gęsto jest też na Chopina na całej długości na pasie prowadzącym w kierunku krajowej szóstki. W Redzie zwalniamy na ulicy Gdańskiej w kierunku Pucka, w Rumi przytyka się Sabata. Wydłuża się także kolejka pojazdów przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.

11.02.2021

17:50

Kolizja na ul. Unruga w Gdyni. Samochód osoby wjechał w naczepę tira. Możliwe utrudnienia w rejonie wiaduktu kolejowego.

15:24

Kierowcy postoją w Kosakowie na Derdowskiego. Przytyka się Sabata w Rumi i Hutnicza. Tłoczno na Dąbrowskiego. W Wejherowie trzeba uzbroić się w cierpliwość na 12 Marca, Batalionu Morskiego i Puckiej. Biegi zredukujemy także na Sienkiewicza i Ofiar Piaśnicy. Powoli tworzy się zator na Gościcińskiej Górce i na Zamostnej w Bolszewie. Przytyka się Słoneczna. Zator jest także na Wilczka w Luzinie przy skrzyżowaniu.

09:27

W Wejherowie więcej pojazdów napotkamy w okolicach ronda Nanice oraz na ulicy Strzeleckiej, zwalniamy na leśnym odcinku tej trasy. Podobna sytuacja panuje na Pomorskiej i Partyzantów oraz na Rzeźnickiej. W Redzie zatory napotkamy na ulicy Gniewowskiej. W Rumi jedynkę wrzucamy na wiadukcie nad torami kolejowymi w Rumi oraz przed zjazdem na ulicę Sabata na drodze krajowej numer 6 w kierunku Gdyni. Około 15 minut trzeba poczekać w kolejce przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta.

08:28

Całym regionalnym odcinkiem drogi krajowej numer 6 można jechać co prawda powoli, ale bez utrudnień. Kilka chwil jednak trzeba będzie poczekać na zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni. W Rumi nadal korkują się ulice Pomorska i Dąbrowskiego przed rondem Unii Europejskiej na pasach prowadzących w kierunku Gdyni i dalej ulica Hutnicza. W Wejherowie więcej pojazdów napotkamy na ulicy Jana III Sobieskiego i Strzeleckiej ale ruch tam odbywa się w miarę płynnie. Spowolnienia trzeba także spodziewać się na ulicy Chopina na całym odcinku tejże trasy.

07:37

Informacje drogowe rozpoczynamy od apelu, by dzisiaj wcześniej wyjść z domów, by odśnieżyć swoje pojady, a także wcześniej niż zazwyczaj wyjechać, by spokojnie zdążyć do celu. Spowolnienia napotkamy na niemal wszystkich trasach regionu, głównie na drodze numer 224 z Łeban do Weherowa, drodze numer 218 Z Chwasczyna do Wejherowa i dalej do Dąbrowy, numer 216 z Redy do Pucka

10.02.2021

09:24

Niewiele zmienił się stan na trasach regionu. Co prawda, w Rumi polepszyła się sytuacja na Pomorskiej i Dąbrowskiego, ale przytyka się Hutnicza. Korek jest na krajowej szóstce na wysokości Przemysłowej do Urzędu Miasta w Rumi. W Wejherowie tłoczno na Granicznej, Batalionu Morskiego, Sienkiewicza i 12 Marca. Biegi zredukujemy na Zamostnej w Bolszewie oraz Słonecznej. Przytyka się ul. Szeroka.

08:26

Pogorszyła się sytuacja na drogach. W korkach postoimy na Pomorskiej i Dąbrowskiego w kierunku Gdyni oraz na krajowej szóstce na wysokości Urzędu Miasta. Przez Hutniczą przejedziemy w miarę sprawnie. W Wejherowie jest dosyć spokojnie. Biegi zredukujemy na Sienkiewicza, Puckiej, Rybackiej i 12 Marca. Tłoczno na Zamostnej w Bolszewie.