Informacje z dróg

25.03.2015

08:06

Krajowa "6" z Wejherowa do Gdyni, w obie strony, gęsto, ale bez utrudnień.

W Gdyni korek czeka na kierowców jadących ul. Morską w kierunku centrum miasta.

Na obwodnicy - bez problemów.

24.03.2015

16:04

  • Brak utrudnień na obwodnicach. Pomimo popołudniowego szczytu trasę pokonuję się bez przeszkód - informuje Krzysztof.

14:58

  • Wypadek na ul. Bosmańskiej, na gdyńskim Oksywiu samochód osobowy zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej - informuje Przemek.

14:34

  • Brak utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta. Z tego co widzę to w obydwu kierunkach jedzie się spokojnie - informuje Maciek.

10:48

Aktualnie brak doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach, ale jeśli coś się zmieni to... Poinformuj nas o tym, co się dzieje na drodze. Polub fanpage Oponex na Facebooku. Wygraj wymianę opon na letnie! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

09:47

W najbliższą środę, 25 marca 2015 r., około godz. 8.30 (tuż po porannym szczycie), zamknięty zostanie przejazd ul. Budowlanych w Gdańsku, na wysokości przystanku PKM Gdańsk Matarnia. Przez kolejnych kilka godzin prowadzone będą w tym miejscu roboty drogowe, polegające na położeniu wierzchniej, ścieralnej warstwy asfaltu. W tym czasie ruch odbywać się będzie wahadłowo, po nowym odcinku jezdni, na którym podobne prace wykonane zostały w miniony weekend. Utrudnienia dla kierowców powinny zakończyć się pomiędzy godz. 17 a 18.

09:24

  • Wypadek na wiadukcie na Podwalu Podmiejskim - informuje Karol.

09:06

Problemy na trasach dojazdowych do obwodnicy, natomiast brak doniesień o jakichkolwiek utrudnieniach na samej Obwodnicy Trójmiasta. Sprzyja także pogoda, ponieważ aktualnie temperatura w Trójmieście wynosi 5 stopni na plusie, panuje dobra widoczność, jedynie promienie słoneczne mogą spowodować drobne kłopoty.

08:14

Krajowa "6" z Wejherowa do Gdyni - bez kłopotów. Dzisiaj wyjątkowo mało samochodów, jak na tę porę.

Gdynia: Chwarznieńska przytkana w kierunku Witomina. Ciasno także na Morskiej i Chwaszczyńskiej w kierunku centrum. Problemy mogą spotkać kierowców także na trasach dojazdowych do Obwodnicy Trójmiasta.

23.03.2015

16:44

Korki w Gdyni: zatkana ul. Janka Wiśniewskiego i Estakada.

15:14

Aktualnie brak doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach, ale jeśli coś się zmieni to... Poinformuj nas o tym, co się dzieje na drodze. Polub fanpage Oponex na Facebooku. Wygraj wymianę opon na letnie! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

13:52

Dopiero teraz Obwodnica Trójmiasta odpuszcza. Miejmy nadzieję, że problemy nie powrócą wraz z popołudniowym szczytem.

11:46

  • Korek na obwodnicy w kierunku Łodzi - informuje Krzysztof.

10:52

Zderzenie trzech aut na Obwodnicy Trójmiasta. Wypadek miał miejsce na wysokości Szadółek, na pasie w kierunku autostrady.

09:33

Bieżące naprawy nawierzchni wykonywane będą na ulicach:

  • Smoluchowskiego,
  • Na Ostrowiu,
  • Dywizjonu 303,
  • Świętopełka,
  • Wczasy

Prace startują po zakończeniu porannego szczytu komunikacyjnego, kończone są przed szczytem popołudniowym.