Informacje z dróg

17.08.2015

07:01

Korek tworzy się już tradycyjnie o tej porze na Trasie W-Z, na wysokości Łowickiej. Zator mamy również w Chyloni, gdzie korkuje się zjazd z Obwodnicy. Bez korków na trasie Reda-Puck.

06:38

Płynny ruch mamy na Obwodnicy Trójmiasta i Estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni. Bez problemów również na krajowej szóstce z Redy do Wejherowa oraz drogach powiatu puckiego.

Na utrudnienia póki co możemy natrafić w Gdańsku, gdzie na ul. Kopernika i Chodowieckiego rozpoczyna się dzisiaj remont drogi. Do 28.09.2015 r. prowadzone będą tam roboty związane z przebudową skrzyżowania.

16.08.2015

16:57

  • Cały Półwysep Helski jest zakorkowany. Wszyscy wracają z weekendu. We Władysławowie, na skrzyżowaniu przy MCDonaldzie policja kieruje ruchem. To jakaś masakra - pisze Żaneta.

15.08.2015

21:57

  • Wypadek drogowy na ul. Witomińskiej w Gdyni. Droga całkowicie zablokowana - informuje Tomek.

10:24

  • Korek na Półwysep. Zwalniamy już w Widlinie i tylko w kilku miejscach możemy "rozpędzić" się do 50 km/h.I tak do ronda w Swarzewie.Tam już pierwszy bieg do Władysława - informuje Ala.

14.08.2015

19:49

  • Mechelinki ul. Klifowa. Paralotniarz spadł z wysokości, na miejscu ląduje LPR - informuje Patrycja.

16:00

Nadal są duże utrudnienia na obwodnicy w kierunku Gdańska.

15:37

  • Dziś w wodach Półwyspu Helskiego i okolic topiło się łącznie 6 osób. Jedna z nich najprawdopodobniej utonęła - informują strażacy.

14:49

Znacznie lepiej na lokalnym odcinku krajowej "6". Niewielki zator na rumskim odcinku, od ulicy Przemysłowej do Galerii Rumia, w kierunku Gdańska.

Spore utrudnienia także na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdańska.

13:22

Sytuacja na wejherowskich ulicach ulega stabilizacji. Na krajowej "6" bez zmian, wciąż utrudnienia w Rumi i Redzie. Podobnie na DW 216, odcinek Puck-Władysławowo równie zakorkowany, co godzinę temu.

13:19

Na tę chwilę wiadomo, że w zdarzeniu drogowym w Lisewie udział brały trzy samochody. Poszkodowana, najprawdopodobniej kobieta w ciąży, będzie transportowana śmigłowcem do szpitala.

12:38

Strażacy informują, że samochody biorące udział w zdarzeniu drogowym na wysokości Lisewa, stoją na poboczu, nie utrudniając ruchu drogowego.

12:31

  • W Lisewie na ulicy Wejherowskiej doszło do wypadku, w którym uczestniczyły dwa samochody. Poszkodowana została kobieta w ciąży - informuje Żaneta.

12:26

Utrzymuje się wzmożone natężenie ruchu na większości wejherowskich dróg. Nie tworzą się korki, jednak trzeba znacznie zwolnić.

Na krajowej "6", w kierunku Wejherowa, wąż samochodów ciągnie się od wysokości stacji PKP Rumia aż do Redy. Droga wojewódzka numer 216 zakorkowana w obie strony na odcinku Rekowo Górne - Reda. Lepiej na jezdni w kierunku Gdyni, ale również trzeba zwolnić.

Kolejny zator na DW 216. Utrudnienia przy samym wjeździe w Redzie, w obie strony. Kolejny zatłoczony odcinek to Puck - Władysławowo i dalej 215 w stronę Jastrzębiej Góry. Znacznie lepiej na drodze z Władysławowa na Hel.

11:32

Na Obwodnicy Trójmiasta duże utrudnienia na wysokości Węzła Kowale i Matarni w kierunku Gdyni.