Informacje z dróg

10.11.2014

15:10

We wtorek 11 listopada br. odbędzie się Gdyńska Parada Niepodległości. Jej trasa odbywać się będzie następującymi ulicami:

  • Starowiejską, (od 3 Maja do Dworcowej),
  • Dworcową,
  • 10 lutego,
  • Skwerem Kościuszki,
  • Borchardta
  • Armii Krajowej (od ul. Borchardta do parkingu przy ul. Zawiszy Czarnego).

W związku z powyższym od godziny 1000 do 1400 będą sukcesywnie zamykane ulice na czas przejścia uczestników parady. Około godziny 1145 wyłączona zostanie z ruchu również ulica Podjazd.

Finał parady odbędzie się na parkingu przy ulicy Zawiszy Czarnego.

W godzinach od 1400 do 1500 nadal zamknięta będzie ul. Armii Krajowej od ul. Wybickiego do ul. Baduszkowej. Również uniemożliwiony w tym czasie będzie wjazd na ul. Armii Krajowej od ulicy Świętojańskiej.

We wtorek 11 listopada br. odbędzie się „Bieg Niepodległości” od godziny 600 wyłączony będzie z ruchu Skwer Kościuszki i Aleja Jana Pawła II. Natomiast w godzinach 1400 – 1730 dodatkowo wyłączone zostaną z ruchu następujące ulice: - Skwer Kościuszki - Jerzego Waszyngtona, - Świętego Wojciecha, - Portowa, - Tadeusza Wendy, - Świętego Piotra, - Jana z Kolna, - Janka Wiśniewskiego, - Polska, - Chrzanowskiego, - Świętojańska, - Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, oraz parkingu przy Al. Jana Pawła II od 09.11.2014 godz. 1800 do 12.11.2014 r. do godz. 600

Ruch na poszczególnych ulicach będzie sukcesywnie przywracany, po zakończeniu biegu.

Wszystkich kierowców prosimy o podporządkowanie się zmienionej organizacji ruchu oraz do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem.

14:35

Stłuczka na trójmiejskiej obwodnicy, na wysokości Osowej. Na drodze w kierunku Gdańska doszło do kolizji samochodu osobowego z ciężarowym. Mogą wystąpić pewne utrudnienia.

13:39

Rozlana benzyna na całej długości prawego pasa Al. Havla w kierunku Moreny w Gdańsku. Straż pożarna zabezpieczyła dopiero połowę trasy.

12:10

Korek na trójmiejskiej obwodnicy- na prawym pasie jezdni w stronę Gdyni stoi uszkodzona ciężarówka i blokuje ruch. W efekcie samochody przejeżdżają tylko jednym pasem, a to powoduje duży korek.

12:03

Problem ze znalezieniem miejsca parkingowego przy Wejherowskim Jantarze oraz przy Centrum Kaszuby. Na zakupy polecam parkowanie w okolicach sklepów - informuje czytelnik a7.

10:28

Mały ruch na trójmiejskich drogach. Jeśli musicie pokonać dziś jakąś trasę, to teraz jest na to najlepsza pora.

09:46

Na Słowackiego mogą spotkać kierowców utrudnienia. Lepiej pojechać Spacerową.

08:51

Wypadek w Rekowskiej Górce na drodze wojewódzkiej 216 z Pucka do Redy. Samochód osobowy wypadł z trasy na zakręcie i wbił się w barierki. Mogą wystąpić utrudnienia.

08:38

Zderzenie trzech aut na ul. Słowackiego. Nikomu nie stało się nic poważnego, jednak ruch w dół trasy jest zablokowany.

08:34

Dzięki temu, że wielu kierowców ma dzisiaj wolne i panuje mgła, na drogach jest bardzo niewielki ruch. Choć pogoda odstrasza od jazdy, to ostrożni kierowcy z pewnością będą zadowoleni komfortem na drodze. Nie ma żadnych korków, ani utrudnień.

07.11.2014

15:58

Na skrzyżowaniu Potokowa-Rakoczego karetka zderzyła się z samochodem osobowym. Brak osób poszkodowanych. W drodze straż pożarna - informuje Przemek.

15:44

W Gdyni zakorkowane są ulice: Małokacka i Kielecka do Witomina. Podjazd tam to strata ok. 10 minut - wyjaśnia Przemek.

15:32

W Gdyni na skrzyżowaniu ul. Puckiej i Krzywoustego doszło do wypadku drogowego. Jedno z uszkodzonych aut wciąż stoi na jezdni.

14:40

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Puckiej z Wejherowską w Redzie. Kolizja spowodowała spory korek.

12:03

Na skrzyżowaniu Al.Grunwaldzkiej i ul.Studzienki doszło do wypadku. Na miejscu jest karetka pogotowia, na jezdni w kierunku Gdańska utworzył się korek - informuje Przemek i A7.