Informacje z dróg

09.12.2014

12:24

Tak wygląda sytuacja drogowa przed skrzyżowaniem z ulicą Rybacką w Wejherowie.

długi6661

12:22

Tak wygląda krajowa szóstka w Wejherowie przy Centrum Kaszuby w kierunku Rumi- jedziemy płynnie.

dlugi6661

11:16

Aktualne warunki pogodowe są lepsze niż z rana. Temperatura w Gdyni wynosi 4.2°C. Warunki do jazdy na obwodnicy i centrum są więc bardzo dobre.

09:37

W związku z remontem zatoki przystankowej od dnia dzisiaj mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Warszawskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Witomińską. Remontowana będzie zatoka przystankowa w kierunku ul. Morskiej. Tymczasowy przystanek komunikacji miejskiej zostanie wyznaczony za obecną zatoką przystankową w kierunku ul. Nowogrodzkiej.

Natomiast w dniach 13-14.12.2014r. w związku z układaniem nawierzchni bitumicznej w rejonie remontowanej zatoki przystankowej na ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Witomińskiej do ul. Nowogrodzkiej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu w kierunku ul. Morskiej. Dodatkowo jeden kierunek ruchu zostanie również wprowadzony na ul. Nowogrodzkiej na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Śląskiej.

ZDIZ Gdynia

08:45

Jak informuje Dzień na Żywo poranne korki prezentują się w pełnej krasie: Ul. Słowackiego jest zatkana od obwodnicy aż do Grunwaldzkiej. Warto wybrać Spacerową, gdzie jest luźno na całej długości. Normuje się sytuacja na Armii Krajowej. Niewielki, około kilometrowy korek ciągnie się jeszcze przed Łostowicką. Sytuacja nie poprawia się na Kartuskiej, stoi też Trakt Św. Wojciecha do centrum Gdańska, korek wciąż na Sandomierskiej.

W Gdyni korki standardowo, tam gdzie zawsze. Stoi Chwaszczyńska od obwodnicy do Wielkopolskiej, zatkana jest również Chwarznieńska w kierunku centrum, korek na Morskiej od estakady do Akademii, zatkana jest też Janka Wiśniewskiego przed Polską w kierunku centrum.

08.12.2014

21:27

Na trasie Leśna - Cegielniana na wysokości składowiska węgla doszło do zderzenia trzech aut. Droga jest zamknięta.

17:04

Korkuje się skręt na Puck przy Burger Kingu jadąc w kierunku Gdyni.

dlugi6661

16:15

Kolizja na obwodnicy, dokładniej na lewym pasie przed Matarnią ( w kierunku Łodzi). Zderzył się samochód osobowy z ciężarówką.

16:08

Korek na Obłużu do centrum zakorkowana jest tez Estakada

Przemek

14:55

Jak informuje Radio Gdańsk: Doszło do wypadku w Gdańsku na skrzyżowaniu alei Żołnierzy Wyklętych z ulicą Partyzantów. Wskutek kolizji lewy pas jest zablokowany, na miejscu jest już Policja.

14:52

Na tę chwilę nie mamy doniesień o utrudnieniach na drogach. Wręcz przeciwnie, warunki do jazdy są dość dobre, co widać na zdjęciu.

14:02

Z Rumi do Wejherowa jedzie się płynnie, jedynie w okolicy krzyżowki przy Burger Kingu tworzą się korki.

Długi6661

11:51

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego!

11:36

Na wysokości Tiger Gym w Wejherowie ciężarówka wioząca żwir uderzyła w tył samochodu marki BMW, utrudnienia na pasie z Rumi w kierunku Wejherowa.

Magda

10:46

Jak informuje Radio Gdańsk: Jedna osoba została ranna w kolizji osobówki z busem. Do zdarzenia doszło na Wałach Jagiellońskich, tuż za prokuraturą w kierunku Gdyni. W wyniku zderzenie zablokowany jest pas w kierunku Wrzeszcza.