Informacje z dróg

30.10.2014

15:42

Powoli jedziemy ul. Hutniczą, znowu. Droga zakorkowana jest do Rumi od Estakady praktycznie do rogatek Gdyni. Stoi też w kierunku Rumi Morska od obwodnicy - informuje Przemek.

15:29

Popołudniowy szczyt komunikacyjny w pełni. W Gdyni zwolnić musimy na ulicy Wielkopolskiej i Chwaszczyńskiej. korkuje się także Chwarznieńska.

14:01

Ulica Morska w Gdyni znów przejezdna, jednak służby wciąż sprzątają po zderzeniu dwóch samochodów. Mogą się pojawić chwilowe utrudnienia.

13:12

Wypadek na Morskiej w Gdyni. Doszło do zderzenia dwóch samochodów, prawdopodobnie dwie osoby zostały ranne.

12:56

Do kolizji renault laguny i ciężarówki doszło na ul. Wyspiańskiego w Gdańsku (przy skrzyżowaniu z Hallera).

12:43

W związku z planowaną konserwacją pontonów, most przez Martwą Wisłę w Sobieszewie będzie wyłączony z ruchu drogowego:

W SOBOTĘ 08.11, w godz. 800-2200

Podczas prowadzenia robót kursował będzie prom linowy, który będzie przewoził pojazdy o całkowitej masie własnej DO 3,5 tony.

W czasie wykonywania prac most nie będzie otwierany dla jednostek pływających.

Zalecany objazd przez Przegalinę.

12:41

W piątek, tj. w dniu 31.10.2014 r. w związku z zaplanowanym meczem I ligi na Stadionie Piłkarskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej (mecz rozgrywany pomiędzy Arką Gdynia a Chrobrym Głogów o godz. 18.30) przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej, stałej organizacji ruchu drogowego:

  • na około 3h przed rozpoczęciem meczu wyłączona z ruchu kołowego zostanie strefa obejmująca ulice: Olimpijską, fragment Sportowej (od skrzyżowania z K. Górskiego w stronę Olimpijskiej) i Wileńskiej (od zjazdu na parking przy Hali Sportowo – Widowiskowej w kierunku skrzyżowania z Olimpijską) – w strefie tej obowiązywać będzie ruch pieszy;

  • około 2h przed rozpoczęciem meczu wyłączona z ruchu zostanie ul. Małokacka (od skrzyżowania z ul. Konwaliową na Witominie w kierunku Redłowa) i fragment ul. Stryjskiej (od skrzyżowania z ul. Halicką w stronę Witomina) – nie będzie możliwości przejazdu w relacji: Witomino – Redłowo/Mały Kack i Redłowo/Mały Kack - Witomino. Na czas wprowadzanych zmian (tj. około czterech godzin), kierowców prosimy o jazdę w ww. relacjach przy wykorzystaniu tras alternatywnych, a więc: ul. Rolniczą, Kielecką, Drogą Gdyńską/Al. Zwycięstwa lub ul. Chwarznieńską, Obwodnicą Trójmiasta, ul. Chwaszczyńską i Wielkopolską.

11:33

Brak utrudnień na lokalnych drogach. W tej chwili kierowcy nie mają czym się stresować, dodatkowo sprzyja pogoda.

09:33

Od dziś (30.10) do 3.11 - obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ WJAZDU NA GDAŃSKIE CMENTARZE komunalne. Dzieje się tak w związku z koniecznością przygotowania nekropolii do dnia Wszystkich Świętych oraz wzmożonym ruchem pieszych na terenie gdańskich cmentarzy w tym okresie.

Zakaz dotyczy WSZYSTKICH - obejmuje również osoby powyżej 65 roku życia i niepełnosprawne ruchowo.

08:22

Gdynia: problemy na Estakadzie Kwiatkowskiego- korek od Obłuża w stronę obwodnicy. Aktualnie brak utrudnień na trójmiejskiej obwodnicy.

08:16

Stłuczka na obwodnicy Trójmiasta w Gdańsku. Kolizja miała miejsce również na ul. Pomorskiej, na miejscu są już odpowiednie służby.

29.10.2014

18:58

W Gdańsku zamknięta została ulica Krzemowa. Tam remontowana jest nawierzchnia jezdni. Autobusy kursują zmienioną trasą, przystanek "Krzemowa" przeniesiono na ulicę Platynową. Video: http://youtu.be/chtjy1yedso

16:45

Potrącenie pieszego na Janka Wiśniewskiego w Gdyni na wysokości Gdynia Stocznia - informuje Przemek.

15:54

Gdynia: Z powodu kolizji na 10 Lutego powstały korki przy wjeździe z Morskiej i Śląskiej w kierunku tej ulicy.

15:27

Śmiało jedźcie obwodnicą. W tej chwili droga w pełni przejezdna!