Informacje z dróg

16.10.2014

08:34

Na Obwodnicy Trójmiasta na wysokości centrum handlowego Matarnia jedno z jadących w kierunku Gdyni aut zgubiło koło. Kierowcy w tym miejscu zwalniają i tworzą się korki.

07:40

Korki tworzą się między Bolszewem a Wejherowem. Najgorzej jest przy Centrum Handlowym Comes aż do ronda.

15.10.2014

15:38

Korek przed Żukowem od strony Kartuz już na wysokości mostu kolejowego. Powodem są utrudnienia związane z wypadkiem w pobliskim Wyczechowie, na drodze Żukowo - Kościerzyna.

15:15

Trzy samochody osobowe zderzyły się w Wyczechowie na trasie 20 Kościerzyna – Żukowo. Jedna osoba została ranna. Aktualnie droga jest zablokowana, a policja prawdopodobnie zablokowała wyjazd z rond w Żukowie w kierunku Kościerzyny. By dostać się do Kościerzyny należy jechać przez Kartuzy, bądź przez Kolbudy i Przywidz.

14:15

Jak informuje nas Magda droga z Rumi do Wejherowa przejezdna. Bez zakłóceń pojedziemy również z Wejherowa do Rumi.

13:08

Przypominamy, że od czwartku (16.10) z powodu prac naprawczych zablokowany będzie prawy pas jezdni estakady w ciągu ul. Okopowej – Podwale Przedmiejskie. Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku informuje, że prace potrwają co najmniej cztery dni.

12:32

Przypominamy, że w związku z przebudową układu drogowego na al. Solidarności w Gdyni w rejonie wjazdu na pętlę trolejbusową wprowadzono ruch wahadłowy. Roboty będą odbywały się do 15.11.2014r.

11:33

Na skrzyżowaniu ulic Legionów i Rdestowej w Gdyni doszło do wypadku. W tym miejscu zderzyły się trzy auta. Jeden z pojazdów uszkodził znak drogowy, nie działa sygnalizacja świetlna.

09:09

Na trasie między Borucinem a Kartuzami zderzyły się dwa samochody dostawcze. Jedna osoba została ranna. Zablokowany jest jeden pas drogi numer 228. Ruch prowadzony jest wahadłowo.

08:38

Poranny szczyt komunikacyjny trwa. W Gdyni postoimy na ulicy Morskiej oraz na Chwaszczyńskiej.

Jak informuje nas czytelniczka, jeszcze niedawno niesprawne były światła na skrzyżowaniu ulicy Morskiej i Kartuskiej w Gdyni.

08:09

W nocy za ul. Wielkopolską samochód osobowy uderzył w barierki energochłonne. 20-letni pasażer zginął na miejscu. Trzy osoby są ranne, w tym dwie ciężko. Kierowca samochodu był trzeźwy. Policjanci badają przyczyny wypadku.

14.10.2014

15:48

Droga z Karwi do Jastrzębiej Góry również jest pusta. Radzimy uważać, jest ślisko!!!

Zdjęcie przesłała nam czytelniczka Magda.

15:45

Bez korków i utrudnień między Wejherowem a Karwią. Zdjęcie przedstawia drogę na wysokości Lisewa.

15:44

W Chyloni kawałek za wjazdem na Obwodnicę Trójmiasta zderzyły się dwa auta - audi i bmw.

Uwaga kierowcy. Radzimy uważać w tym miejscu!

15:13

W Gdańsku korek tworzy się na wysokości Akademii Muzycznej.

W Gdyni jak codziennie o tej porze ciężko jedzie się ulicą Hutniczą. Kilka minut stracimy też na płk. Dąbka.