04.04.2020 14:04 0 Kwt/UG Kosakowo

#Zalogujkosakowo – zaprojektuj nowe logo gminy i wygraj trzy tysiące złotych

Fot. Anna Kwiatkowska/archiwum

Gmina Kosakowo będzie mieć swoje logo. Ruszył konkurs #zalogujkosakowo, który jest to szansą dla amatorów i profesjonalistów, by zmierzyć się z zadaniem przygotowania logotypu, który najlepiej charakteryzować będzie gminę. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości trzech tysięcy złotych.

Przygotowane logo powinno być prostym symbolem, charakterystycznym dla gminy Kosakowo, w łatwej do rozpoznania i zapamiętania formie graficznej. Musi również wywoływać pozytywne skojarzenia i przedstawiać cechy gminy.

Źródło: Gmina Kosakowo

Rodzinna, turystyczna, aktywna, ale także rozwojowa, edukacyjna i ekologiczna. Tak gminę Kosakowo opisali mieszkańcy, w internetowej ankiecie. Opracowany obraz naszej małej ojczyzny ma być inspiracją dla autorów nowego logo, które powstanie w ogłoszonym właśnie konkursie – informuje gmina Kosakowo.

Logo będzie stosowane w celu identyfikacji wizualnej i promocji gminy Kosakowo, poprzez wykorzystanie go m.in. w przekazie elektronicznym (media, nośniki reklamy zewnętrzne, serwisy internetowe), w drukowanych materiałach promocyjnych różnego formatu i innych nośnikach używanych, wydawanych i sygnowanych przez organizatora.

W konkursie mogą brać udział prace indywidualne oraz zespołowe. Nagroda przyznawana zespołowi autorów jest traktowana jako jedna. Dopuszcza się możliwość złożenia przez jedną osobę maksymalnie trzech projektów.

Konkurs wystartował 30 marca i trwać będzie do 4 maja. Regulamin konkursu i inne, ważne informacje są dostępne online na stronie internetowej gminy Kosakowo.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24