25 Listopad 2020

24. Festiwal Szekspirowski w Gdańsku

Kultura Gdański Teatr Szekspirowski, Gdańsk Bilety: Wstęp płatny. Bilety dostępne na stronie

Przed nami 24. edycja Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku. Tym razem wydarzenie odbędzie się online. Na deskach gdańskiego teatru wystąpią aktorzy m.in. z Włoch, Litwy, Wielkiej Brytanii i Japonii.

czytaj więcej

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy

Inne , Bilety: WYDARZENIE ONLINE

Z powodu pandemii koronawirusa tradycyjny świąteczny kiermasz na Targu Węglowym w Gdańsku został odwołany. Wydarzenie przeniosło się do internetu. Powstała specjalna strona, gdzie można zrobić przedświąteczne zakupy online. Na Wirtualnym Jarmarku Bożonarodzeniowym można zakupić smakołyki, prezenty, dekoracje i rękodzieło.

czytaj więcej

Wystawa "Zbigniew Kosycarz i Maciej Kosycarz"

Kultura Filharmonia Bałtycka, Bilety: WYDARZENIE ONLINE

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu Gdańsk dla Muzyki Polskiej. Wystawa będzie dostępna w internecie. Pomorze na zdjęciach wyjątkowych fotografów - ojca i syna (Zbigniew i Maciej Kosycarz).

czytaj więcej

Wystawa "Testament prof. Gerarda Labudy"

Kultura Książnica im. prof.G.Labudy, Wejherowo

Tak niedawno było uroczyste otwarcie Książnicy w Wejherowie, a już teraz zwiedzający mogą podziwiać pierwszą galerię, która jest związana z księgozbiorem prof. Gerarda Labudy. To prezentacja przekazania bogatego księgozbioru profesora dla Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubskiej w Wejherowie.

czytaj więcej