26.03.2021 15:30 0 NW/TTM

Puck: Koncert ku czci księdza Jana Kaczkowskiego

Fot. archiwum

Minęło już pięć lat od kiedy nie ma z nami ks. Jana Kaczkowskiego. Pamięć o nim jest jednak wciąż żywa. Każdą rocznicę jego śmierci upamiętnia Puckie Hospicjum, którego był pomysłodawcą i założycielem. W niedzielę (28 marca) w puckiej farze odbędzie się specjalny koncert ku jego pamięci.

Ksiądz Jan Kaczkowski odszedł 28 marca 2016 roku, po wielu miesiącach walki z chorobą. Aby uczcić jego pamięć, w niedzielę (28 marca) 2021 roku o godz. 15:00 – w puckiej farze odbędzie się specjalny koncert przygotowany przez Polską Filharmonię Kameralną Sopot.

LINK DO KONCERTU

Fot.Marek Trybański/TTM

Koncert dostępny będzie na stronie naszego portalu w zakładce kościoły online. Transmisję z tego wydarzenia oglądać będzie można także na kanale Twojej Telewizji Religijnej.

Po muzycznym spektaklu w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku odbędzie się msza święta w intencji księdza.

Mamy nadzieję, że mimo obostrzeń i trudności, jakie niesie za sobą pandemia zechcą państwo obejrzeć koncert w wykonaniu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Przemysława Stanisławskiego - zachęca Anna Jochim-Labuda, dyrektor Puckiego Hospicjum.

Strona umożliwia każdemu z nas założenie miejsca pamięci dla swojej bliskiej osoby. Możemy tam zamieścić zarówno zdjęcie, jak i dłuższy lub krótszy opis - wyjaśnia Maciej Dolewski, kierownik działu komunikacji w Puckim Hospicjum.

Fot.Marek Trybański/TTM

W puckim hospicjum, farze i urzędzie miasta pojawiły się aktywne tablice, na których w symboliczny sposób można przekazać to, czego nie zdążyło się powiedzieć ks. Kaczkowskiemu. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Fot.Marek Trybański/TTM

Fot.Marek Trybański/TTM

mat.prasowe


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24