01.10.2020 08:33 3 raz

Portal Nadmorski24 informuje już od 10 lat!

n24

To działo się przed dekadą. Portal nadmorski24.pl wystartował 1 października 2010 roku. Od tamtej pory nasza załoga codziennie informuje, ostrzega, bawi naszych Czytelników, a także opisuje życie i najważniejsze wydarzenia z terenu Kaszub Północnych – powiatów wejherowskiego, puckiego – oraz Trójmiasta.

Portal Nadmorski24 to codzienna dawka najważniejszych informacji z regionu, które można znaleźć w kilku działach: wiadomości, sport, kroniki policyjne, społeczeństwo, kultura i rozrywka. Za pośrednictwem kamer naszego portalu można także zobaczyć na żywo to, co dzieje się na nadmorskich plażach i na kąpieliskach nad jeziorami, a także na ulicach takich miast jak Wejherowo, Rumia, Sopot, Gdańsk, Władysławowo, Puck czy nawet Gniew.

Przez ostatnie dziesięć lat udało nam się – dzięki zaangażowaniu i ogromnej pomocy naszych niezrównanych Czytelników – stworzyć swoistą, wirtualną społeczność na naszym facebook'owym profilu. Gości na nim już ponad 50 tysięcy użytkowników, a nasze posty docierają do niemal 600 tysięcy odbiorców.

Teraz przyszedł więc czas na świętowanie. Z okazji dziesiątych urodzin przygotowaliśmy zabawy i podarunki . Wszak to również święto naszych Czytelników, bez których portal by nie istniał!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24