29.09.2020 17:30 6 raz

Uwaga! Zapraszamy do zabawy z okazji X urodzin portalu Nadmorski24!

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Tak, już od niemal dekady informujemy mieszkańców Kaszub Północnych – i nie tylko – o najważniejszych wydarzeniach z regionu. 1 października portal Nadmorski24.pl skończy 10 lat! Z tej okazji zaplanowaliśmy dla naszych Czytelników szereg zabaw, podczas których można zdobyć podarunki.

Zapraszamy do zabawy z okazji 10-lecia istnienia portalu Nadmorski24.pl. W czwartek 1 października, o każdej pełnej godzinie od 8:00 do 15:00 czekamy na Wasze zdjęcia zawierające logo portalu. O każdej porze podarunki otrzymają osoby, które jako pierwsze wyślą zdjęcia, umieszczą i prawidłowo oznaczą Nadmorski24 na swoim profilu na Facebooku.

Podarunki w zabawie:

1 Tura – godz. 8:00 - voucher do restauracji Dos Amigos o wartości 100 zł – otrzyma go pierwsza osoba, która po tym, jak wybije godzina zabawy, wyśle na skrzynkę wiadomości na facebookowym profilu portalu Nadmorski24 zdjęcie z logiem portalu wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym osoby zgłaszającej pracę. Dodatkowym warunkiem jest zamieszczenie Pracy na profilu należącym do osoby przystępującej do konkursu i wykonanie prawidłowego oznaczenia profilu Nadmorski24.pl w opisie Pracy konkursowej.

2 Tura – godz. 09:00 – zestaw upominków Lotos Gdynia Aerobaltic Airshow (puzzle + czapka) - otrzyma go pierwsza osoba, która po tym, jak wybije godzina zabawy, wyśle na skrzynkę wiadomości na facebookowym profilu portalu Nadmorski24 zdjęcie z logiem portalu wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym osoby zgłaszającej pracę. Dodatkowym warunkiem jest zamieszczenie Pracy na profilu należącym do osoby przystępującej do konkursu i wykonanie prawidłowego oznaczenia profilu Nadmorski24.pl w opisie Pracy konkursowej.

3 Tura – godz. 10:00 – poczwórne bilety do Centrum Nauki Experyment - otrzymają je 4 pierwsze osoby, które po tym, jak wybije godzina zabawy, wyśle na skrzynkę wiadomości na facebookowym profilu portalu Nadmorski24 zdjęcie z logiem portalu wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym osoby zgłaszającej pracę. Dodatkowym warunkiem jest zamieszczenie Pracy na profilu należącym do osoby przystępującej do konkursu i wykonanie prawidłowego oznaczenia profilu Nadmorski24.pl w opisie Pracy konkursowej.

4 Tura – godz. 11:00 – voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie odzieżowym EKRIS - otrzyma go pierwsza osoba, która po tym, jak wybije godzina zabawy, wyśle na skrzynkę wiadomości na facebookowym profilu portalu Nadmorski24 zdjęcie z logiem portalu wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym osoby zgłaszającej pracę. Dodatkowym warunkiem jest zamieszczenie Pracy na profilu należącym do osoby przystępującej do konkursu i wykonanie prawidłowego oznaczenia profilu Nadmorski24.pl w opisie Pracy konkursowej.

5 Tura – godz. 12:00 - vouchery do wykorzystania w Restauracji Luzińskiej o wartości 100 zł każdy - otrzymają je 2 pierwsze osoby, które po tym, jak wybije godzina zabawy, wyśle na skrzynkę wiadomości na facebookowym profilu portalu Nadmorski24 zdjęcie z logiem portalu wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym osoby zgłaszającej pracę. Dodatkowym warunkiem jest zamieszczenie Pracy na profilu należącym do osoby przystępującej do konkursu i wykonanie prawidłowego oznaczenia profilu Nadmorski24.pl w opisie Pracy konkursowej.

6 Tura – godz. 13:00 – podwójne bilety do Multikina - otrzymają je 2 pierwsze osoby, które po tym, jak wybije godzina zabawy, wyśle na skrzynkę wiadomości na facebookowym profilu portalu Nadmorski24 zdjęcie z logiem portalu wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym osoby zgłaszającej pracę. Dodatkowym warunkiem jest zamieszczenie Pracy na profilu należącym do osoby przystępującej do konkursu i wykonanie prawidłowego oznaczenia profilu Nadmorski24.pl w opisie Pracy konkursowej.

7 Tura – godz. 14:00 – poczwórne wejściówki do Akwarium Gdyńskiego - otrzymają je 2 pierwsze osoby, które po tym, jak wybije godzina zabawy, wyśle na skrzynkę wiadomości na facebookowym profilu portalu Nadmorski24 zdjęcie z logiem portalu wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym osoby zgłaszającej pracę. Dodatkowym warunkiem jest zamieszczenie Pracy na profilu należącym do osoby przystępującej do konkursu i wykonanie prawidłowego oznaczenia profilu Nadmorski24.pl w opisie Pracy konkursowej.

8 Tura - godz. 15:00 - podwójne bilety do kina Helios Gdynia Riviera - otrzymają je 2 pierwsze osoby, które po tym, jak wybije godzina zabawy, wyśle na skrzynkę wiadomości na facebookowym profilu portalu Nadmorski24 zdjęcie z logiem portalu wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym osoby zgłaszającej pracę. Dodatkowym warunkiem jest zamieszczenie Pracy na profilu należącym do osoby przystępującej do konkursu i wykonanie prawidłowego oznaczenia profilu Nadmorski24.pl w opisie Pracy konkursowej.

Regulamin konkursy dostępny jest tutaj


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24