19.04.2015 14:31 0

Ks. Jan Kaczkowski żyje na pełnej petardzie. Książka już w sprzedaży

Nowa książka ks. Jana Kaczkowskiego "Życie na pełnej petardzie" jest już do nabycia w Puckim Hospicjum bądź przez Allegro. Pieniądze ze sprzedaży książki przekazane zostaną na rzecz puckiego hospicjum.

Ruszyła sprzedaż nowej książki ks. Jana Kaczkowskiego i Piotra Żyłki "Życie na pełnej petardzie", czyli wzruszające do łez świadectwo człowieka, który wie, że być może nie zostało mu wiele czasu.

To kolejna książka po "Szału nie ma jest rak", która opowiada o życiu i podejściu ks. Jana do kościoła.

  • W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradza źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówi z odwagą i dystansem osoby, która pokonała własny strach. Wzruszające do łez świadectwo człowieka, który wie, że być może nie zostało mu wiele czasu - czytamy na stronie wydawnictwa.

Ksiądz Jan Kaczkowski, katecheta, twórca puckiego hospicjum, etyk, w czerwcu 2012 roku zachorował na nowotwór mózgu. Przeszedł operacje i poddawany był kolejnym chemioterapiom. Mimo choroby, wrócił do pracy w hospicjum i tym samym do rozmów z pacjentami. Mówi, że to taki psikus losu, dyrektor hospicjum może też zachorować na nowotwór.

Książkę można kupić między innymi na stronie puckiego hospicjum: www.hospitium.org


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24