20.04.2015 08:45 0

Wyniki weekendowych spotkań piłarskich

fot. Anna Kwiatkowska/nadmorski24.pl

Lechia przegrała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, Arka zremisowała z Chojniczanką Chojnice, Gryf przegrał u siebie z Lechią II Gdańsk. Oto wyniki weekendowych spotkań piłkarskich.

T-Mobile Ekstraklasa 2014/2015

  • Cracovia 0-1 Pogoń Szczecin 18 kwietnia, 20:30 (6355)
  • Górnik Łęczna 1-1 Lech Poznań 19 kwietnia, 15:30 (6143)
  • Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 20 kwietnia, 18:00
  • Jagiellonia Białystok 2-1 Piast Gliwice 18 kwietnia, 18:00 (8881)
  • Korona Kielce 0-0 Ruch Chorzów 17 kwietnia, 18:00 (7686)
  • Legia Warszawa 2-0 Zawisza Bydgoszcz 19 kwietnia, 18:00 (16 463)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Wisła Kraków 17 kwietnia, 20:30 (6188)
  • Śląsk Wrocław 3-0 Lechia Gdańsk 18 kwietnia, 15:30 (11 651)

I liga 2014/2015

  • Stomil Olsztyn 1-1 Chrobry Głogów 19 kwietnia, 17:00
  • Zagłębie Lubin 1-0 Olimpia Grudziądz 18 kwietnia, 17:45
  • Pogoń Siedlce 1-3 GKS Katowice 19 kwietnia, 16:00 (1876)
  • Bytovia Bytów 3-2 Dolcan Ząbki 18 kwietnia, 14:00
  • Wigry Suwałki 2-1 Sandecja Nowy Sącz 18 kwietnia, 19:00
  • Wisła Płock 1-0 GKS Tychy 18 kwietnia, 16:00 (2000)
  • Chojniczanka Chojnice 1-1 Arka Gdynia 19 kwietnia, 12:30
  • Flota Świnoujście 2-0 Widzew Łódź 18 kwietnia, 16:00
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2-1 Miedź Legnica 19 kwietnia, 16:30 (800)

II liga 2014/2015

  • Puszcza Niepołomice 0-1 Rozwój Katowice 18 kwietnia, 15:30 (446)
  • Znicz Pruszków 2-0 Górnik Wałbrzych 18 kwietnia, 19:00 (250)
  • Stal Stalowa Wola 2-4 Wisła Puławy 18 kwietnia, 16:00
  • Energetyk ROW Rybnik 2-0 MKS Kluczbork 18 kwietnia, 19:00 (1033)
  • Siarka Tarnobrzeg 1-2 Zagłębie Sosnowiec 18 kwietnia, 12:00 (2320)
  • Nadwiślan Góra 3-1 Kotwica Kołobrzeg 19 kwietnia, 16:00 (300)
  • Raków Częstochowa 2-1 Stal Mielec 18 kwietnia, 16:00 (1310)
  • Limanovia Limanowa 0-1 Legionovia Legionowo 18 kwietnia, 16:00
  • Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Okocimski KS Brzesko 18 kwietnia, 15:00

III liga 2014/2015, grupa: pomorsko-zachodniopomorska

  • Arka II Gdynia 3-2 GKS Przodkowo 19 kwietnia, 18:00
  • Leśnik Manowo 1-3 KS Chwaszczyno 18 kwietnia, 14:00
  • Astra Ustronie Morskie 2-4 Kaszubia Kościerzyna 18 kwietnia, 16:00
  • Rasel Dygowo 2-2 Gwardia Koszalin 18 kwietnia, 12:00
  • Pogoń II Szczecin 2-1 Bałtyk Gdynia 19 kwietnia, 11:00
  • Gryf Wejherowo 1-3 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia, 16:00
  • Bałtyk Koszalin 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie 18 kwietnia, 15:00
  • Cartusia Kartuzy 1-1 Chemik Police 18 kwietnia, 13:00

Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015, grupa: Gdańsk I

  • Portowiec Gdańsk 0-4 Sztorm Mosty 19 kwietnia, 12:00
  • Wietcisa Skarszewy 1-5 Stolem Gniewino 18 kwietnia, 16:00
  • Wisła Steblewo 2-5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 kwietnia, 13:00
  • Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Orzeł Trąbki Wielkie 18 kwietnia, 14:00
  • Gedania Gdańsk 5-0 KS Kamienica Królewska 18 kwietnia, 11:00
  • GKS Kowale 2-4 Orkan Rumia 18 kwietnia, 14:00
  • GKS Sierakowice 1-2 Olimpia Osowa (Gdańsk) 18 kwietnia, 17:00
  • GTS Pszczółki 0-2 Orlęta Reda 18 kwietnia, 15:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Gdańsk I

  • Eko-Prod Szemud 4-2 OKS Janowo (Rumia) 19 kwietnia, 11:00
  • KP Sopot 1-0 LZS Bojano 18 kwietnia, 16:00
  • KP Gdynia 1-2 Kaszubia Starzyno 19 kwietnia, 17:00
  • KKS Koleczkowo 3-0 Jantar Swarzewo
  • Kaszuby Połchowo 2-1 GKS II Przodkowo 19 kwietnia, 17:00
  • Potok Kamionka Sopot 7-0 Zenit Łęczyce 18 kwietnia, 11:00
  • Start Mrzezino 2-0 Wicher Wierzchucino 18 kwietnia, 16:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Gdańsk II

  • GTS Rusocin 0-1 Sporting Leźno 19 kwietnia, 12:00
  • Korona Cedry Małe 0-1 Wisła Długie Pole 18 kwietnia, 17:00
  • KS Sulmin 2-2 Gedania II Gdańsk 18 kwietnia, 12:00
  • Orzeł Straszyn 1-5 EX Siedlce (Gdańsk) 18 kwietnia, 13:00
  • Osiczanka Osice 2-1 Zryw Grabiny Zameczek 18 kwietnia, 18:00
  • Sokół Ełganowo 2-1 GTS II Kolbudy 19 kwietnia, 16:30
  • Amigo Przyjaźń 3-1 MKP Szlachta 19 kwietnia, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Gdańsk I

  • Pauza: Klif Chłapowo, Zryw Sławoszyno.
  • Latarnik Choczewo 0-4 Huragan Smolno 18 kwietnia, 16:00
  • MKS II Władysławowo 6-5 Arka Prusewo 19 kwietnia, 14:00
  • Nörda Karwia 2-1 Ajax Leśniewo 18 kwietnia, 17:00
  • Relaks Mechowo 0-2 Zatoka 95 Puck 19 kwietnia, 13:00
  • Sokół Bożepole Wielkie 0-1 Sztorm II Mosty 19 kwietnia, 12:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Gdańsk II

  • Pauza: UKS Klukowo.
  • GKS Żukowo 0-6 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 19 kwietnia, 11:00
  • Karlikowo Sopot 0-3 AP Gdynia-Dąbrowa
  • GKS Linia - FC Gowidlino 22 kwietnia, 17:30
  • Morena Gdańsk 2-0 Celtic Reda 19 kwietnia, 11:00
  • Neptuns Gdańsk 0-3 Barka Łebno 19 kwietnia, 16:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Gdańsk III

  • GTS Mokry Dwór 2-2 GKS II Żukowo 18 kwietnia, 13:30
  • GTS Rokitnica 4-0 GTS Juszkowo 18 kwietnia, 16:30
  • GTS Rotmanka 4-2 GTS Goszyn 18 kwietnia, 16:00
  • Ogniwo Borkowo 2-4 GTS Przywidz 19 kwietnia, 14:00
  • Olimp Mierzeszyn 0-8 GLKS Różyny 19 kwietnia, 15:00
  • Orzeł Jasień (Gdańsk) 2-5 Rozstaje Gdańsk 19 kwietnia, 11:00

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24