Czy czarownicy zdarzają się gafy? - bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci

Filmy, Rumia

Data 15.03.2015 13:00
Miejsce Port Rumia Centrum Handlowe Auchan
Adres Grunwaldzka 108
Miejscowość Rumia
Bilety Wstęp wolny

Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą niedzielę wszystkie maluchy po raz trzeci w tym roku zasiądą przed sceną teatralną w Porcie Rumia w ramach spotkań z cyklu „Bajeczne niedziele”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.

Serdecznie zachęcam do lektury i publikacji informacji o bezpłatnym spektaklu teatralnym dla najmłodszych.Czy czarownicy zdarzają się gafy? – bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą niedzielę wszystkie maluchy po raz trzeci w tym roku zasiądą przed sceną teatralną w Porcie Rumia w ramach spotkań z cyklu „Bajeczne niedziele”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.

Podczas spotkania mali widzowie poznają niezwykłą przyjaźń łączącą dwóch chłopców o zupełnie odmiennych charakterach – rezolutnego i dzielnego Kubusia oraz urwisa i straszliwego śpiocha Ancymona. Co się stanie z bohaterami, gdy na ich drodze pojawi się płatająca figle czarownica? Czy chłopcom uda się pokonać zło, które Fafa reprezentuje? Najmłodsi fani teatru przekonają się już w niedzielę 15 marca.

Spektakl „Gafy czarownicy Fafy” to wesoła i dynamiczna opowieść, pełna zaskakujących zwrotów akcji. Barwna scenografia oraz wyraziste postaci z pewnością pozwolą najmłodszym przenieś się do świata pełnego przygód. Na maluchy czeka ponadto bajkowa zabawa - uczestnictwo w comiesięcznych spotkaniach z cyklu „Bajeczne niedziele” jest bowiem nagradzane stemplami, które mali widzowie mogą zbierać na specjalnym kuponie. Już trzy zebrane stemple gwarantują otrzymanie drobnych upominków. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.portrumia.pl.

[IMG]2[/IMG]

Przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 15 marca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Patronat medialny nad cyklem przedstawień objął portal.