Maria Peszek w Sopocie

Koncerty, Sopot

Data 06.03.2015 22:00
Miejsce Scena
Adres al. Franciszka Mamuszki 2
Miejscowość Sopot
Bilety 49 zł

Na początku była "Miastomania" (2005). Projekt składający się z płyty, przygotowanej przy współpracy z Wojtkiem Waglewskim i spektaklu teatralnego wystawianego w warszawskiej Fabryce Trzciny. "Miastomania" wywindowała artystkę na sam szczyt polskiej sceny muzycznej.

Jej drugi album "Maria Awaria" ukazał się we wrześniu 2009 roku i okazał się być jednym z największych wydarzeń artystycznych ostatnich lat. Wielki sukces komercyjny i artystyczny, ponad 120 koncertów w całej Polsce i za granicą, zaproszenia na występy na najważniejszych festiwalach muzycznych (Heineken Open'er, Sopot, Jarocin i OFF Festiwal) ostatecznie potwierdziły status Marii Peszek jako jednej z najważniejszych postaci polskiej sceny rozrywkowej.

W 2010 roku ukazało się DVD "Najmniejszy Koncert Świata", które było zapisem koncertu w Alvernia Studios zagranego dla 20 osób rok wcześniej.

3 października 2012 ukazała się trzecia płyta "JEZUS MARIA PESZEK", która jest zamknięciem muzycznego tryptyku. To najbardziej przejmujący i bezkompromisowy album w dorobku artystki. Ta bezkompromisowość na pewno wywoła skrajne emocje — jednych zachwyci i uzależni, innych może drażnić i boleć, ale nikogo nie pozostawi obojętnym.

Facebook

Strona

BILETY

PULA - 49zł

ANTRESOLA/VIP - 65zł

http://www.scenaklub.pl/vip/

Bilet Vip zapewnia lożę oraz widok z balkonu.

Dostępne:

KLUB SCENA: Link

RESTAURACJA SMAK MORZA: Link

eBilet Salony Empik

Biletomat.pl https://www.biletomat.pl/bilety/scenaklub/

Przed koncertem zapraszamy zawsze w Piątki i Soboty o Godz. 20:00 na JAZZ JAM SESSION na parterze w naszej restauracji Smak Morza Wstęp Wolny. www.smakmorza.pl