Bułka Paryss'ka - Aera Live! (Berlin)

Imprezy klubowe, Sopot

Data 21.02.2015 22:00
Miejsce S.F.I.N.K.S 700
Adres al. Franciszka Mamuszki 1
Miejscowość Sopot
Bilety 15-25 zł

Main: (techno, house, tech house, deep house)

AERA - LIVE! (Innervisions | Maeve | Aleph Music - Berlin)

SONARSSON MAJAKOV RYBSON PARYSS CRISPY

Fontanna: (drum and bass, dub step)

MACBEAT (Subwena, Radio Luz - Wrocław) DON ELO S WARRIOR W&Z DIA

AERA (Innervisions | Maeve | Aleph Music - Berlin)

Kiedy wysyłasz pierwsze w swoim życiu demo, jedynie do garstki ludzi, a demo to natychmiast zostaje wydane przez wytwórnię taką jak Innervisions, wiesz że robisz coś dobrze. Dokładnie to spotkało Aera w 2014 roku, ale może zacznijmy od początku.

Area alias Ralf Schmidt urodził się w północnych Niemczech w połowie lat 80-tych, w małym szarym mieście położonym pomiędzy Bałtykiem a Morzem Północnym. Na początku lat 90-tych kiedy pierwsza fala house i techno przetoczyła się przez przedmieścia Aera był w samym środku wydarzeń.

Przewijając kilka lat w przód, przez całe godziny spędzone w sklepach z płytami , pracę przy dystrybucji płyt, i niezliczone dni spędzone w studio zatrzymujemy się w 2010 roku, gdy Aera otworzył swoją wytwórnię płytową Aleph, co wywołało niemałe poruszenie i zwiększone zainteresowanie jego osobą, co w końcu doprowadziło do wydania jego remiksów dla takich wytwórni jak: Future Classic, Buzzin' Fly czy Circus Company i serii imprez w całej Europie.

Oprócz swoich produkcji Area wyrobił sobie markę swoimi intensywnymi zróżnicowanymi setami, jest on wszechstronnym djem z olbrzymią kolekcją płyt i takim samym zestawem umiejętności.

Area w wolnym czasie poświęca się również swojemu pobocznemu projektowi o nazwie Goldwill. Jest to producencko-djskie duo z wydawnictwami m.in. w Wandering/Mojuba i w ich własnym SoCalled.

W 2011 roku Area podróżował po Ameryce Południowej jednocześnie nagrywając swój pierwszy album "Offseason Traveller" który został wydany na Aleph Music na początku 2013 roku i otrzymał bardzo entuzjastyczne recenzje. Zimę 2013 roku Aera spędził w La Gomera (Wyspy Kanaryjskie), zamknięty w studio z widokiem na Oceam Atlantycki by skupić się na pracy nad nowymi numerami. Tym razem nie wydał ich w Aleph Music ale zamiast tego zdecydował się wysłać swoje pierwsze demo w życiu, jedynie do garstki ludzi....

Zaraz po "Freak Wave", które zostało wydane na Innervisions jako jako cześć serii Secret Weapons, Maeve wyda w styczniu "Aera - You Know Juno" zawierający remiks The Drifter. Kolejne wydawnictwo zaplanowane na 2015 to remiks Aera dla Manuela Tur'a na Freerange Records wytwórni Jimpstera.

Próba dźwięku

Informacja o biletach:

do godz.: 23:00 - 15zł ulotka/karta, 20zł normalny

po godz.: 23:00 - 20zł ulotka/karta, 25zł normalny