Stacja św. Walentego

Imprezy klubowe, Gdynia

Data 14.02.2015 18:00
Miejsce pl. Konstytucji 1
Adres pl. Konstytucji 1
Miejscowość Gdynia
Bilety Bilety: 50 zł - normalny, 40 zł - ulgowy, 58 351-15-12

Uwaga! Uwaga! Informujemy, że Pociąg Miłości odjedzie 14 lutego o godz. 18 ze Stacji św. Walentego z peronu -1 w Teatrze Gdynia Główna. Na pasażerów czeka specjalnie przygotowany wagon pełen teatralnych (i nie tylko) atrakcji.

Zapraszamy wszystkich szukających pomysłu na spędzenie 14 lutego w nietypowy sposób, z dala od wszechogarniającego kiczu czerwonych serduszek. Stacja św. Walentego - to teatralny wieczór w atmosferze wolności, nieskrępowanej radości, który przeniesie Państwa w klimat szalonych lat 60 i 70, kolorowych Dzieci Kwiatów - mile widziane przebrania nawiązujące do tej tematyki!

Zaprezentowane zostaną dwa spektakle: specjalną wersję "Wielkiego ciasta" wg J.R.R. Tolkiena oraz "Orlando" wg Virginii Woolf. Całe walentynkowe szaleństwo zostanie uwiecznione na fotografiach wykonanych przez Krzysztofa Winciorka podczas sesji, w której będzie mógł wziąć udział każdy chętny widz. Ruszamy o 18! Przybywajcie uczcić Dzień św. Walentego w Teatrze Gdynia Główna!

Wielkie ciasto

O dobry humor widzów zadbają tolkienowscy bohaterowie w przygotowanej specjalnie dla dorosłych wersji hitowego spektaklu "Wielkie Ciasto". Dzielny Kowalczyk zakochany w pięknej Nel schodzi do baśniowej, podziemnej krainy gdzie czeka go mnóstwo przygód, wyzwań i pokus. Staje się to możliwe dzięki tajemniczej substancji pod postacią "magicznej gwiazdki". Czy świat fantasmagorii, niezwykłych postaci - z urodziwą Królową na czele - uwiedzie Kowalczyka tak bardzo, że porzuci swoje dotychczasowe życie na rzecz urokliwej ułudy? Czy zapomni o ukochanej i zostanie w Krainie Czarów?

inspirowane opowiadaniem J.R.R Tolkiena Kowal z Podlesia Większego

scenariusz i reżyseria: Piotr Srebrowski

obsada: Konrad Till, Radosław Smużny

muzyka: Sówka Sowińska

przepis na ciasto: ciocia Wiesia

Teatr Gdynia Główna

czas trwania: 45 min

Orlando

W podróż w poszukiwaniu miłości całkowitej zaprosi Państwa Orlando - niezwykła postać, która przeżywszy część swojego nienaturalnie wydłużonego życia jako mężczyzna, doznaje nieoczekiwanej zmiany płci. Ten nietypowy przypadek pozwala bohaterowi na refleksję uwzględniającą myślenie i odczuwanie zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Czym i czy na pewno różnią się te dwa światy? Czy prawdą jest , że kobiety pochodzą z Wenus a mężczyźni z Marsa? Jak podchodzą do tematu miłości i jej poszukiwania obie płcie, skoro pragnienie jest jedno i to samo? Czy możliwe jest doświadczenie uczucia w całej jego pełni? W odpowiedzi na te pytania pomocne okaże się doświadczenie Orlando.

wg Orlando: biografia Virginii Woolf

adaptacja: Ida Bocian

reżyseria: Ewa Ignaczak

obsada: Ida Bocian

scenografia: Mateusz Mirowski

Teatr Stajnia Pegaza

czas trwania: 60 min

Informacja o biletach:

Bilety: 50 zł - normalny, 40 zł - ulgowy (od osoby)

Ze względu na duże zainteresowanie zachęcamy do wcześniejszego dokonania zakupu.

Rezerwacja:

tel. 58 351 15 12

kom. 600 306 634; 600 306 632

[email protected]

sprzedaż online: http://teatrgdyniaglowna.interticket.pl/

Teatr Gdynia Główna

Plac Konstytucji 1, 81-354 Gdynia,

Dworzec PKP Gdynia Główna (peron -1)