Ostatni koncert Natural Dread Killaz

Koncerty, Gdańsk

Data 12.03.2015 20:00
Miejsce Kwadratowa
Adres ul.Siedlicka 4
Miejscowość Gdańsk
Bilety 30zł (przedsprzedaż) /33zł (eventim)/ 40zł (w dniu koncertu)

Ostatnia szansa by zobaczyć Natural Dread Killaz w całości. NDK zawiesza działalność koncertowo-wydawniczą. Członkowie zespołu chcą skupić się na solowych projektach.

  • Chcemy skupić się na solowych projektach poszczególnych członków zespołu. Aby godnie pożegnać się z fanami i podziękować im za wieloletnie wsparcie zespół rusza w trasę koncertową - informuje zespół.

Podczas 11-stu koncertów NDK odwiedzi największe miasta i najlepsze kluby w kraju. Członkowie zespołu zagrają swoje największe przeboje, uzupełniając repertuar o kawałki z nadchodzącej, solowej płyty paXona, nie zabraknie też hitów od Mesajah i kilku niespodzianek od Yanaza. Na koncertach wokalistom towarzyszyć będzie zespół Riddim Bandits.

bilety: 30zł (przedsprzedaż) /33zł (eventim)/ 40zł (w dniu koncertu)

do nabycia: - w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00 (od 15.01) - w punktach sprzedaży eventim (Empik, Media Markt, Saturn i wiele innych)* - on-line (www.eventim.pl)*

!WAŻNE! Przed wejściem do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Wstęp dla osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Prosimy również zapoznać się z dostępnym na stronie, regulaminem klubu.