Queen Rock Montreal - Multikino Gdynia

Filmy, Gdynia

Data 26.01.2015 20:00
Miejsce Multikino Gdynia
Adres Jerzego Waszyngtona 21
Miejscowość Gdynia
Bilety 25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 20 zł Multikino&Gala

Na specjalne życzenie fanów ponowny pokaz koncertu Queen Rock Montreal na dużym ekranie 26 stycznia w Multikinie! Odnowiona cyfrowo wersja najlepszego koncertu wszech czasów - "Queen Rock Montreal" na dużym ekranie 26 stycznia w Multikinie w Gdańsku i Gdyni.

Zobacz koncert Queen Rock Montreal, który uznawany jest jako jeden z najlepszych wystąpień zespołu Queen wszech czasów. Zarejestrowany na żywo w Montreal's Forum w 1981, był pierwszym koncertem nagranym przez grupę w formacie kinowym. Teraz oryginalny film został odrestaurowany w Ultra HD wraz z wspaniałym dźwiękiem przestrzennym, żeby stworzyć nie lada gratkę dla fanów Queen na całym świecie. Genialne widowisko, podczas którego zespół zagrał najważniejsze hity jak: We Will Rock You, Killer Queen, Under Pressure, Crazy Little Thing Called Love, We Are The Champions, Another One Bites The Dust and Bohemian Rhapsody. Queen Rock Montreal jest bez wątpienia najwyższym wydarzeniem muzycznym na dużym ekranie w Multikinie. Nie możesz tego przegapić!

"Queen Rock Montreal" będzie można zobaczyć 26 stycznia o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa - Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice i Olsztyn.

Informacja o biletach:

Ceny biletów: 25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 20 zł Multikino&Gala

Bilety na „Queen Rock Montreal” w sprzedaży od 5 grudnia 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.