Kinki || Klub Muzyczny Ucho || 2015-01-17

Koncerty, Gdynia

Data 17.01.2015 20:00
Miejsce Klub Muzyczny Ucho
Adres ul. Świętego Piotra 2
Miejscowość Gdynia
Bilety 10 zł

Koncert gdyńskiego zespołu Kinki, poruszającego się wokół takich gatunków muzycznych jak jazz, rock i muzyka elektroniczna.

Kinki to czteroosobowy zespół z Gdyni, który powstał w 2011 roku. Jego muzyka to mieszanka jazzu, rocka i muzyki elektronicznej. Grupa grywa koncerty w Trójmieście - wystąpiła już w Cyganerii, Blues Clubie w Gdyni, Willi FSC, na Fringe Festival w Sopocie czy w Klubie Mechanik w Gdańsku. W listopadzie 2012 roku muzycy supportowali Pink Freud.

Zespół Kinki z Gdyni to świadomi artyści, którzy swoją muzyką wdzierają się do umysłów słuchaczy, robiąc w nich intensywnie artystyczną zawieruchę. Takiej muzyki się nie tylko słucha. Ją się wyobraża, interpretuje, podziwia, kosztuje, próbuje rozgryźć i nazwać. Podczas braw, z publiczności wiele razy padało głośne WOW" - "Baśnie Kinkowych nocy - wszczecinie.pl.

Na żywo Kinki to prawdziwi muzyczni rozbójnicy. Yassowe tropy z czysto rockową mocą, w zwariowanych proporcjach. Bo to są wariaci, serio!, "KINKI to wariaci" - tegoslucham.pl.

Skład zespołu:

Marcin Drewczyński - kontrabas

Mariusz Kawalec - saksofon

Bartosz Laskowski - gitara

Tomek Tłuszczak - perkusja

Facebook

Próbka dźwięku

Wstęp: 10 zł

Dodatkowe informacje: Klub Ucho