FunkySolo x BrainWash | Sopot | Soho | 3.01.2015

Imprezy klubowe, Sopot

Data 03.01.2015 22:00
Miejsce Soho
Adres Bohaterów Monte Cassino 61
Miejscowość Sopot
Bilety Lista FB do 22:30 Free, Karty Klubowe Free, Pozostali 10zł/Selekcja

FunkySolo

Zaczęło się niewinnie. W 2002 r. w jego ręce wpadła słynna "Clubbers Guide to Ibiza". Od początku pociągały go lżejsze odmiany house'u: soulfull, vocal, latino, deep... - to właśnie w tych odmianach czuje się najlepiej, w ich stronę oddaje pokłon swojego zaangażowania. Z przyjemnością sięga do amerykańskiej półki tanecznych beat'ów i dźwięków. To właśnie dzieła najlepszych producentów rodem z USA prezentuje najchętniej. Do czołówki jego faworytów należą m.in. Kerri Chandler, DJ Spen, Louie Vega, Kenny Dope, Dennis Ferrer ale, jak sam przyznaje jego charakter świetnie współgra z dziełami producentów wytwórni takich jak Defected, Soulfuric, Striclty Rhythms, Purple Music, Code Red , Jellybean , Large, King Street.

BrainWash

Jego przygoda z gramofonami rozpoczęła się w 2006 roku. Od tego czasu stoi za deckami klubów w całej Polsce, jednak najczęściej można go usłyszeć w rodzinnym trójmieście... Na początku grywał imprezy tematyczne ("Depeche Mode Party"), a z czasem zaczął dopieszczać swój własny styl, który jest mieszanką indie, nudisco i house. Swobodnie czerpie z ww. gatunków to co najlepsze tworząc tym samym oryginalny i jedyny w swoim rodzaju klimat muzyczny. Obecnie jest rezydentem sopockiej Clubogalerii SOHO, w której jest również współodpowiedzialny za profil muzyczny.

Ma na koncie występy w polskim radiu Czwórka, Radiu Roxy czy Planecie FM. Jako jeden z 10 polskich Djów jest ambasadorem marki Jagermeister. W swojej dotychczasowej karierze był współodpowiedzialny za ściągniecie do Polski oraz dzielił scenę z takimi artystami nudisco jak: Cinnamon Chasers, KAMP!, Goldroom, Treasure Fingers, Jonas Rathsman, Moon Boots, Zimmer, Monitor 66 , Tracasseur Dj's, Justin Winks, Bit Funk, Moullinex, Viceroy czy Urulu.

Wejście:

Lista FB do 22:30 Free

Karty Klubowe Free

Pozostali 10zł/Selekcja