Sylwestrowy Rejs Przebojów | Gdynia

Imprezy klubowe, Gdynia

Data 31.12.2014 20:00-01.01.2015 02:00
Miejsce Skwer Tadeusza Kościuszki
Miejscowość Gdynia
Bilety Wstęp wolny

W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów", która od 8 lat nie ma sobie równych, wyrusza w sylwestrowy rejs przebojów dookoła świata. Zapraszamy do przywitania Nowego Roku z Telewizją POLSAT na pokładzie sceny, która ponownie zacumuje w Gdyni. To właśnie z jej mieszkańcami, podobnie jak przed rokiem, spróbujemy znów być najlepsi i pobić rekord w liczbie gości bawiących się z nami na gdyńskim Skwerze Kościuszki i przed telewizorami!

Ubiegłoroczna pierwsza "Sylwestrowa Moc Przebojów" w Gdyni przeszła do historii, jako największa noworoczna impreza Anno Domini 2013, ze 150 tysiącami gości na Skwerze Kościuszki i ponad sześcioma milionami widzów, które oglądały nas w Telewizji POLSAT.

W tym roku, w sylwestrowym rejsie przebojów zawiniemy do pulsujących najgorętszymi rytmami portów całego świata. W ten wyjątkowy wieczór 31 grudnia, będą z nami najlepsi spośród najlepszych polskich artystów, prawdziwi ulubieńcy publiczności, m.in. Krzysztof Krawczyk, Ewa Farna, Doda, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Ania Wyszkoni, Jacek Stachursky czy KOMBII.

Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira czy sir Elton John - gwiazdy hitowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Takiej plejady Gwiazd nie zgromadziła jeszcze żadna impreza w Polsce! Będziemy bawić się przy wielkich hitach Whitney Houston, Rihanny czy Cher. W czasie szalonej, sylwestrowej nocy wzniesiemy toasty wraz z Eweliną Lisowską, Mrozem, Looną, Paullą i Big Cycem, a zatańczymy i zaśpiewamy z ognistym Sycylijczykiem Stefano Terrazzino. W sylwestrowy rejs przebojów wyruszymy z najsilniejszą ekipa prowadzących: Anią Głogowska, Pauliną Sykut-Jeżyną, Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem, Maciejem Rockiem, Maciejem Dowborem, Piotrem Gąsowskim i Darkiem Maciborkiem z RMF FM. Koncert rozpocznie się punktualnie o godz. 20.00 na Skwerze Kościuszki w Gdyni, oraz na antenie Polsatu - i trwać będzie blisko 6 godzin. O północy życzenia noworoczne gdynianom i telewidzom z całej Polski złoży Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

[img]2[/img]

Zapraszamy do Gdyni i przed telewizory!

Informacja dla osób niepełnosprawnych:

Organizator informuje, iż na terenie imprezy został wydzielony sektor dla osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach, mających problemy z poruszaniem się, niewidomych) wraz z opiekunami (łącznie 50 miejsc).

Wejściówki na platformę możliwe są do odbioru w Punkcie Informacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta Gdyni (stanowisko nr 2) przy Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 14.00.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 58 66 88 791 lub 58 66 88 792.

Liczba wejściówek jest ograniczona.