Natalia Przybysz z Zespołem

Koncerty, Sopot

Data 19.11.2014 21:00
Miejsce Spatif
Adres Bohaterów Monte Cassino 52/54
Miejscowość Sopot
Bilety 40 zł

Dla Natalii Natu Przybysz punktem wyjścia do pracy nad nową płytą była piosenka "Niebieski" z ostatniego wydawnictwa pt. "Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin". Artystka kontynuuje, więc przygodę z bluesem i klimatem rocka z lat 60.

  • Spotkanie z piosenkami Janis dało mi szansę doświadczenia żywiołu ognia, którego nie chcę już nigdy utracić. Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc. Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji. - mówi Natalia Przybysz, która jest też autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Nad produkcją muzyczną pracowała z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą z zespołu.

Nowy album pt. "Prąd" zostanie wydany nakładem Warner Music Poland w listopadzie tego roku.

Koncert w składzie: Natalia Przybysz - wokal, Jurek Zagórski - gitara, Mateusz Waśkiewicz - gitara, Filip Jurczyszyn - bas, Hubert Zemler - perkusja.

Natalia Przybysz, jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek, artystka inspirowana soulem, jazzem and funkiem nie kryje pasji dla starych ciepłych motown'owskich brzmień i vintage'owych instrumentów./Warner Music Poland

30 września do sieci trafił najnowszy teledysk do utworu "Miód". Singiel jest zapowiedzią nowego albumu "Prąd", który ukaże się już w listopadzie 2014 roku. Natalia zaprezentuje swoje czwarte solowe wydawnictwo.