Klubowa Noc - impreza w 8 klubach w Sopocie

Imprezy klubowe, Sopot

Data 03.10.2014 00:00
Miejsce Dream, Ego, Mahiki, Mollo, Unique, Vanity, Zła Kobieta, Strajk
Miejscowość Sopot
Bilety 15, 20 zł

Jedna noc, jeden bilet 8 klubów w Sopocie! Klubowa Noc to impreza na której z jednym biletem można bawić się do rana w ośmiu klubach w Sopocie.

W każdym z lokali na uczestników czekają:

 • najlepsze kluby w mieście
 • promocje na barach nawet do 70%
 • imprezy w różnych klimatach muzycznych

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 3 października 2014 roku.

Klubowa Noc jest największą klubową imprezą w Polsce, odbywa się w ponad 100 klubach w Sopocie, Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Lublinie!

Kluby biorące udział w Klubowej Nocy w Sopocie:

 1. Dream
 2. Ego
 3. Mahiki
 4. Mollo
 5. Unique
 6. Vanity
 7. Zła Kobieta
 8. Strajk

Atrakcje towarzyszące:

 • Konkurs na najbardziej zwariowane „selfie”!
 • Zrób zdjęcie z Klubowej Nocy i wrzuć je na Facebooka oznaczając hash tagiem #wyszło4fun Możesz wygrać atrakcyjne nagrody: bilety na festiwale, zestawy muzyczne i inne nagrody:)

Dlaczego warto wybrać się na Klubową Noc?

 • „Klubowa Noc” to największe klubowe wydarzenie Polsce i jednocześnie oficjalne otwarcie sezonu klubowego. Z jednym biletem można bawić się w najlepszych sopockich klubach, płacąc za wejście tylko raz - opowiada Michał Dobecki z portalu klubowa.pl

Kluby biorące udział w imprezie przygotowały zróżnicowane ofertę muzyczną, dzięki czemu na Klubowej Nocy każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Pojawi się muzyka popularna, klubowa, lata 70, 80 i 90, hip hop oraz disco. Miłośników muzyki granej na żywo zapraszamy do Mollo, gdzie oprócz dj’ów pojawi się też saksofonista oraz mC glennSKii.

Każdy uczestnik Klubowej Nocy będzie miał unikalną możliwość uskutecznienia tzw. „clubbingu”, czyli zabawy w kilkunastu klubach pod rząd i wyrobienia sobie własnej opinii o każdym z nich.

Warto też podkreślić, że podczas Klubowej Nocy każdy lokal oferuje atrakcyjne zniżki na barach, nawet do 70%, dzięki czemu środki zainwestowane w bilet zwracają się już przy pierwszym zamówieniu.

[IMG]2[/IMG]

Bilety:

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży można nabywać w klubie Strajk, sieci Eventim (eventim.pl, Media Markt, Saturn, Empik) oraz na bilety.klubowa.pl W dniu imprezy bilet w każdym z klubów będzie kosztował 20 PLN.