Dj Spider

Imprezy klubowe, Sopot

Data 11.08.2012 22:00-12.08.2012 04:00
Miejsce Atelier
Miejscowość Sopot
Bilety wstęp wolny

DJ Spider pierwsze imprezy prowadził dla przyjaciół, korzystając z dwóch zwykłych odtwarzaczy CD i kaseciaka, traktując "granie" jako dobrą zabawę.

Stopniowo zabawa przerodziła się w pasje co zaowocowało prowadzeniem od roku 2001 cyklicznych imprez rockowych w nieistniejącym już klubie studenckim "IKS". Imprezy w Iks'ie bardzo szybko zjednały sobie rzeszę fanów. W tym samym czasie, w klubie studenckim Medyk, prowadził sobotnie "Saturday House Fever".

Od połowy 2003 roku grał w sopockich klubach Enzym, Mandarynka, a od czerwca 2004 roku w Klubie Atelier. Poza cyklicznym graniem w klubach prowadził imprezy towarzyszące Juwenaliom czy Medykaliom. Przy okazji Festiwalu w Sopocie grał na imprezach TVN'u.

Imprezy DJ Spider'a to muzyczny maraton przez lata 70-te, 80-te, 90-te, muzykę współczesną, DJ Spider sięga po muzykę reprezentującą wiele różnych stylów tego okresu. I tak obok muzyki rockowej można usłyszeć rytmy disco, funk czy pop przeplatane utworami soul, groove, electro-tango, latino a także house.

Połączenie pasji do muzyki i hobby DJ'owania sprawiają że każda z imprez prowadzonych przez DJ Spider'a posiada swój niepowtarzalny klimat.