19. Bieg św. Dominika

Sport, Gdańsk

Data 03.08.2012 09:48
Miejsce Długi Targ
Miejscowość Gdańsk
Bilety wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w prestiżowym 19. Biegu św. Dominika - Festiwal Biegowy, który odbędzie 4 sierpnia 2012r. na Długim Targu. Bieg od początku jego realizacji wspiera Miasto Gdańsk. Tradycyjnie będzie to główne wydarzenie sportowe Jarmarku św. Dominika, a zmaganiom biegaczy kibicować będzie blisko 30.000 widzów.

W ciągu całego dnia kontakt z naszą Imprezą będzie miało kilkaset tysięcy uczestników Jarmarku św. Dominika.

Przed 19. Biegiem św. Dominika odbędzie się nowy bezpłatny Marszobieg: Prolog "Biegaj z NETTO" na dystansie 1000 m. Do udziału zapraszamy wszystkich bez względu na wiek: Rodziców i Dzieci, Młodzież i Starszych, którzy cenią aktywny wypoczynek. Celem Prologu jest promowanie prozdrowotnych i integracyjnych aspektów biegania wśród różnych grup społecznych. Mając na względzie promocję biegania nie będzie opłat za udział w Prologu.

Zapisy realizowane są internetowo przez formularz na stronie www.biegdominika.com oraz w sklepach biegosfera.pl.

W Prologu nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców ważne jest uczestnictwo w tym wydarzeniu. Pierwszych zapisanych 1000 osób na STARCIE otrzyma pamiątkową koszulkę, w której wystąpi w Prologu. Na mecie pierwszych 1000 osób otrzyma Pakiet "śniadanie". Po Prologu odbędzie się losowaniu atrakcyjnych nagród z kart startowych wrzuconych na mecie do pojemników/tablety, aparaty foto, czytniki e-book, książki o bieganiu, itp./