30 Styczeń 2022

X Charytatywne Kolędowanie 'Festiwal Serc'

Koncerty parafia pw. Chrystusa Króla i bł. siostry Alicji Kotowskiej, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

W niedzielę (30 stycznia) w kościele Chrystusa Króla i bł. siostry Alicji Kotowskiej odbędzie się się już po raz dziesiąty „Festiwal Serc”, czyli charytatywne kolędowanie. Tym razem celem kwesty jest leczenie Frania.

czytaj więcej

Strongman Cup Bojano 2022

Sport Hala widowiskowo-sportowa, Bojano Bilety: 10 zł

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Bojanie. Strongman Cup Bojano 2022 rozpocznie się o godzinie 15:00. Na zawodach rywalizować będą najsilniejsi ludzie w Polsce, m.in. Mateusz Kieliszkowski, Maciej Hirsz czy Rafał Kobylarz. Sędziami będą Krzysztof Radzikowski i Dominiki Abou-Khadra.

czytaj więcej

Teatr Odeon Strzebielino: spektakl "Narodzenie"

Kultura Kościół w Bożympolu Wielkim, Bożepole Wielkie

"Narodzenie" to spektakl opowiadający losy Maryi od momentu poznania Józefa aż do narodzin Jezusa. To historia najważniejszej Rodziny w dziejach chrześcijaństwa. Spektakl przepełniony dramatyzmem i skrajnymi emocjami ukaże mozolną podróż Józefa i Maryi z Nazaretu do Betlejem, której zakończenie zmieniło na zawsze bieg wydarzeń.

czytaj więcej

Zapraszamy dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek.

czytaj więcej