28 Luty 2019

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Zapraszamy na liczne wydarzenia i inicjatywy organizowane przez Oddział IPN w Gdańsku oraz Delegaturę IPN w Bydgoszczy

czytaj więcej

The Cuban Latin Jazz – Music of Buena Vista

Koncerty Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo Bilety: 29 zł – 39 zł

THE CUBAN LATIN JAZZ – MUSIC OF BUENA VISTA Muzyczna podróż po ulicach Hawany, zakątki karaibskich wysp, prawdziwa kubańska radość! THE CUBAN LATIN JAZZ w projekcie Music of Buena Vista to ogromna dawka muzyki rodem z Kuby, muzyki, która ekscytuje, zachwyca i jest pełna pasji. Niepowtarzalni muzycy, którzy grali u boku gwiazd legendarnego projektu Buena Vista Social Club i zmysłowi tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie pełne karaibskich rytmów. Podczas koncertu usłyszymy brzmienia kubańskie – rumbę, son, mambo, danzon i cha cha cha.

czytaj więcej

TŁUSTY CZWARTEK 2019

Inne , Wejherowo

W 2019 roku tłusty czwartek przypada dość późno, bo dopiero 28 lutego. To oznacza wyjątkowo długi karnawał, który potrwa do 5 marca. Dzień później przypada środa popielcowa oznaczająca początek Wielkiego Postu. Czytaj więcej: https://gloswielkopolski.pl/tlusty-czwartek-2019-kiedy-przypada-w-2019-roku-tym-razem-data-swieta-lasuchow-wypada-wyjatkowo-pozno/ar/12877344

czytaj więcej

Elementem akcji jest konkurs fotograficzno-plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczną Grupę Wojewódzką IPA oraz Fundację PZU.

czytaj więcej

VI Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na chóralny utwór pasyjny do teksty w języku kaszubskim

Inne Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszusko-Pomorskiej, Wejherowo

VI Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na chóralny utwór pasyjny do teksty w języku kaszubskim

czytaj więcej

Lodowisko w Wejherowie

Sport Szkoła Podstawowa nr 8, Wejherowo Bilety: 3 zł ulgowy, 7 zł normalny

Mieszkańcy Wejherowa i okolicznych miejscowości mogą korzystać z zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 8.

czytaj więcej

KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Inne Kaszubsko Pomorska Szkoła Wyższa, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Od 21 lutego br. (czwartek) o godz. 10.00 do dnia 26 kwietnia 2019 roku przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa w budynku Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie przy ul. Dworcowej 7.

czytaj więcej

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA

Sport MOSiR, Reda Bilety: Wstęp wolny

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA Harmonogram na 2019r.

czytaj więcej