Dynia w Gdyni - gra na orientację

Sport, Gdynia

Data 30.10.2021
Miejsce Park Kolibki
Miejscowość Gdynia

Już w najbliższą sobotę, 30 października, na terenie Parku Kolibki w Gdyni, odbędzie się kolejna impreza na orientację „Dynia w Gdyni”, dedykowana wszystkim poszukiwaczom nocnych przygód z mapą i kompasem.

Dynia w Gdyni to gra na orientację, która rozpocznie się o godzinie 16:00 w sobotę, w Parku Kolibki i polegać będzie na odnalezieniu punktów kontrolnych za pomocą mapy i kompasu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników dwie trasy o różnym stopniu trudności. Dla początkujących czekać będzie „Dzika trasa”, którą pokonać trzeba będzie indywidualnie, a wszyscy, którzy czują się pewniej i nie przeraża ich wizja ciemnego zwiedzania lasu, będą mogli wystartować na trasie B – „Strach się bać”. Dodatkową opcją na tej trasie jest możliwość wystawienia zespołów do 5 osób, by każdy czuł się komfortowo i pewnie pokonując parkowe zakamarki w poszukiwaniu punktów kontrolnych.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie [Gdyńskiego Centrum Sportu](https://gdyniasport.pl/pl/aktualnosci/dynia-w-gdyni-juz-w-sobote)