Twórcze majsterkowanie dla najmłodszych

Inne, Gdynia

Data 10.11.2018 13:00
Miejsce Centrum Handlowe Riviera
Miejscowość Gdynia

Zabawa nigdy nie była tak inspirująca! Już w tę sobotę obudźmy w dzieciach majsterkowiczów. Edukatorzy Centrum Nauki Experyment pokażą, jak tworzyć niezwykłe konstrukcje, które ożyją bez użycia prądu. Spotkajmy się w Centrum Riviera i pokażmy dzieciom, że zabawki mogą budować w domowym warsztacie.

 

W sobotę 10 listopada edukatorzy przedstawią dzieciom magię techniki na niesamowitych przykładach! Dzieci zbudują własne konstrukcje, które wprawią w ruch bez użycia prądu. W trakcie warsztatów powstaną struktury takie, jak: dźwigi, podnośniki, katapulty, maszyny sortujące, a nawet ramię robota! O takich maszynach marzy przecież większość dzieci, pokażmy im zatem, jak samodzielnie je stworzyć.

 

Warsztaty konstruktorskie to niezwykłe spotkanie, które pozwoli dzieciom rozwijać umiejętności manualne oraz wyobraźnię. Dowiedzą się one, że nawet najbardziej fantastyczne pomysły mogą urzeczywistnić, jeżeli zainwestują swój czas i energię. Pokaż dziecku, że technika jest w jego zasięgu, a matematyka to królowa nauk. Zapraszamy rodziców z dziećmi do strefy majsterkowania.