Pectus wystąpi w Filharmonii Kaszubskiej

Koncerty, Wejherowo

Data 13.06.2018 21:00
Miejsce Filharmonia Kaszubska
Miejscowość Wejherowo
Bilety 59 zł ulgowe; 69 zł normalne

Już jesienią światło dzienne ujrzy nowy krążek Zespołu PECTUS. W studiu Polskiego Radia powstaje właśnie akustyczna płyta z największymi i najpopularniejszymi przebojami Zespołu.

Bracia Szczepanikowie nie próżnują. Wytężone letnie prace nad nową płytą to, wydawać by się mogło, już dla nich standard pracy. W ubiegłym roku o tej samej porze pracowali nad płytą z kolędami - teraz nagrywają pierwszą w historii Zespołu akustyczną płytę z przebojami.

  • Po wielkim sukcesie koncertów akustycznych, po bardzo pracowitej jesieni i wiośnie, po bardzo dużym zainteresowaniu naszymi koncertami akustycznymi właśnie - decyzja o nagraniu płyty akustycznej była właściwie bardzo naturalna. Długo się nad tym nie zastanawialiśmy. Ta płyta będzie odpowiedzią na reakcje i potrzeby naszych fanów. Nasze utwory wykonywane w wersji akustycznej brzmią zupełnie inaczej, nabierają innego znaczenia. Cieszymy się, że to się naszej publiczności podoba. Jesienią rusza nasza wielka trasa akustyczna po Polsce - z nową płytą - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Nowa płyta trafi na sklepowe półki już tej jesieni. Powstaje właśnie w Studiu S4 Polskiego Radia. A ponieważ Zespół lubi zaskakiwać swoich fanów, do udziału w nagraniach zaprosił gościa specjalnego.