Wnuku, weź Dziadków na mecz!

Sport, Sopot/Gdańsk

Data 21.01.2018 12:40-22.01.2018 18:00
Miejsce Ergo Arena
Miejscowość Sopot/Gdańsk

Sposób na wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka? Sportowe emocje! Trefl Sopot i Trefl Gdańsk, czyli „serce Sopotu” i „gdańskie lwy” zapraszają wszystkie wnuki o lwich sercach do zapewnienia swoim Dziadkom siatkarskich i koszykarskich przeżyć! 21 i 22 stycznia zabierając dziadków na mecze drużyn spod znaku Trefla, wnuki za bilety dla głównych bohaterów tych dwóch wyjątkowych dni zapłacą tylko 5 zł!

21 i 22 stycznia w ERGO ARENIE stoją pod znakiem żółto-czarnych emocji. W niedzielę o godz. 12:40 Trefl Sopot podejmie Polpharmę Starogard Gdański. Będzie to świetna okazja, by po raz pierwszy w akcji zobaczyć Obiego Trottera – nowego rozgrywającego „serca Sopotu”, który w ostatnim starciu z mistrzem Polski – Stelmetem Enea BC Zielona Góra – poprowadził drużynę do fenomenalnego zwycięstwa. Z kolei dzień później – w poniedziałek o godz. 18 – „gdańskie lwy” podejmą Aluron Virtu Wartę Zawiercie. „Jurajscy Rycerze”, bo tak określany jest zespół ze Śląska, prowadzony jest przez włoskiego sąsiada Andrei Anastasiego – Emanuela Zaniniego i z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę, pokonując w ostatniej kolejce 3:0 wicemistrzów Polski, PGE Skrę Bełchatów.

Te dwa starcia to świetna okazja do świętowania Dni Babci i Dziadka. Po pierwsze rodzinne kibicowanie to sposób na wzmacnianie więzi i zafundowanie sobie wspólnych przeżyć, a po drugie „serce Sopotu” i „gdańskie lwy” przygotowały specjalny prezent dla... wnucząt. Zabierając Babcię, czy Dziadka na mecz, bilety dla głównych bohaterów tych wyjątkowych dwóch dni otrzymacie za 5 zł!

Do świętowania na sportowo kluby zapraszają wnuki w każdym wieku, wystarczy przyjść w dniu meczu do kasy nr 4 w ERGO ARENIE z Babcią, Dziadkiem, czy Dziadkami. Wejściówki dla wnucząt czekać będą w cenach odpowiadających danym sektorom i kategoriom wiekowym, natomiast dla Dziadków w całej hali przygotowane będą bilety za 5 zł. Oczywiście w przypadku młodszych wnucząt drużyny zapraszają też rodziców, którzy będą mogli nabyć wejściówki w normalnych cenach.

W trakcie meczów nie zabraknie też różnorodnych akcentów związanych ze świętami wszystkich Babć i Dziadków, a na pewno sportowcy dostarczą i młodszym i tym trochę starszym kibicom lwiej dawki emocji i wyjątkowych wrażeń.

Rodziny z małymi dziećmi mogą też skorzystać z sektorów rodzinnych, które zlokalizowane są najbliżej stałych atrakcji dla najmłodszych – kącika zabaw Trefla oraz dmuchanego zamku Honolulu, który stał się już nieodłącznym elementem starć w ERGO ARENIE.

Dzieci do 7. roku życia, które kibicują na kolanach rodziców, czy dziadków, wchodzą na mecze Trefla Gdańsk i Trefla Sopot za darmo.

Godziny otwarcia kasy nr 4 ERGO ARENY w Dni Babci i Dziadka:

  • niedziela, 21 stycznia, godz. 10:00 – 12:40

  • poniedziałek, 22 stycznia, godz. 14:00 – 18:00.