David Garret-Diabelski Skrzypek

Koncerty, Gdańsk/Sopot

Data 27.10.2017 20:00
Miejsce Ergo Arena
Adres Plac Dwóch Miast 1
Miejscowość Gdańsk/Sopot
Bilety 190-490 zł

Choć echa jego spektakularnego występu w Polsce jeszcze nie wybrzmiały, DAVID GARRET ogłosił właśnie trzy dodatkowe koncerty w naszym kraju. Artysta 27 października zagra w ERGO ARENIE, w ramach trasy "EXPLOSIVE-LIVE".

David po raz pierwszy wystąpił przed polską publicznością w grudniu zeszłego roku. W łódzkiej hali Atlas Arena przywitało go 6 000 rozentuzjazmowanych fanów. Jego elektryzujące interpretacje rockowych i popowych przebojów, takich jak "Purple Rain", "they don't About Us" czy "Viva La Vida", a także mistrzowskie wykonania wlasnych kompozycji (między innymi "Furious" i "Explosive") spotkały się z ekstatycznymi reakcjami publiczności, która raz po raz wstawała, klaskała w dłonie, a nawet tańczyła w rytm muzyki.

Ponieważ skala próśb i apeli o ponowny występ artysty przybrała niespotykane dotąd rozmiary, DAVID GARRET powróci do Polski w 2017 roku. Skrzypek trzykrotnie wystąpi w naszym kraju w październiku, w ramach cieszącej się ogromną popularnością trasy "EXPLOSIVE -LIVE"

Paganini wśród gwiazd muzyki pop lub Jimi Hendrix wśród skrzypków. David Garret to "Diabelski Skrzypek" na miarę naszych czasów, międzynarodowa supergwiazda, która zaciera granice między Mozartem a Metalicą. Cenione za zapoczątkowanie mody na muzykę crossover, a także za niebywałą wręcz wirtuozerię, David z wielką swobodą wykonuje zarówno najbardziej skomplikowane kompozycje muzyki klasycznej, jak i znane ze stadionów rockowe hity. Podziwiany przez rzesze fanów na całym świecie, dotychczas sprzedał miliony biletów na swoje koncerty. Ma na swoim koncie 23 złote oraz 16 platynowych płyt, przyznanych mu w tak różnych krajach, jak: Hong Kong, Niemcy, Meksyk, Tajwan, Brazylia czy Singapur. Jego najnowszy album, zatytułowany "Explosive" otrzymał status złotej płyty w Niemczech i Austrii w ciągu pierwszych kilku tygodni sprzedaży. David Garret łączy w sobie charyzmę gwiazdy rocka i wirtuozerią, której skale osiągają jedynie najlepsi instrumentaliści naszych czasów.