Ekstremalna zabawa biegowa w Adventure Parku w Gdyni

Sport, Gdynia

Data 25.03.2017 00:00
Miejsce Adventure Park
Adres Bernadowska 1
Miejscowość Gdynia

Biegun powraca w 2017 roku z trzema zróżnicowanymi edycjami. Pierwsza odbędzie się już 25 marca. Błoto, bagna i mokradła pozwolą rozpocząć sezon biegów z przeszkodami w spektakularny sposób.

Uczestnicy mają do przebiegnięcia do od 1 do 5 okrążeń 3-kilometrowego ekstremalnego toru przeszkód. Urozmaicony teren Kolibki Adventure Team sprzyja tego typu imprezom. Mnogość i zróżnicowanie przeszkód przygotowanych przez organizatorów przyprawiła niejednego uczestnika o grymas kwaśnego uśmiechu i głośne westchnięcia-rowy, doły, ścianki, płotki, przeprawy linowe, mosty wiszące, bagna, błota, siatki, opony, ostre podbiegi, zasieki, wraki, podkłady kolejowe, beczki, rury, kontenery i inne atrakcje.

Na mecie, po zdobyciu Bieguna, każdy uczestnik otrzyma medal. Dla najlepszych-w kategoriach męskich i żeńskich, zarówno jednego, dwóch, trzech, czterech, jak i pięciu okrążeń, organizator przewidział puchary i nagrody.

W 2017 roku odbędą się trzy edycje. Wszystkie będą różniły się trasą oraz charakterem przeszkód. Najbliższa wiosenna "Błotna zmora" będzie okazją do zmierzenia się z bagnami, mokradłami i błotnistymi podbiegami. Nie zabraknie także oryginalnych przeszkód sztucznych.

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje, ile przebiegnie, przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym, o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy, BigYellowFoot Adventure Team, Płazy Gdańsk, Małe Trójmiasto Biega, Crossfit Gdynia, Padł Na Ryj Team, Rebels Legoin Team.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Adventure Park Gdynia Kolibki. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 7 lat prowadzi największy w Polsce park przygody.

Zapisać można się już od 19 stycznia.