Film: "Dzień Matki"

Filmy, Rumia

Data 19.05.2016 19:20
Miejsce Multikino
Adres Jana III Sobieskiego 14a
Miejscowość Rumia

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu.

SANDY – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. MIRANDA – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. JESSE – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. BRADLEY – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

Czas trwania: 118

Gatunek: komedia

Reżyseria: Garry Marshall

Scenariusz: Tom Hines, Lily Hollander, Anya Kochoff

Obsada: Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Studeikis, Britt Robertson, Timothy Olyphant, Hector Elizondo, Jack Whitehall

Data premiery: 2016-05-13

Kraj produkcji: USA