Joga Śmiechu dla seniorów i nie tylko

Sport, Reda

Data 22.12.2015 18:00
Miejsce Fabryka Kultury
Adres ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny

Fundacja Przedsiębiorczość Innowacje Kreatywność zaprasza na warsztaty śmiechu - odrobina relaksu tuż przed świętami.

Śmiech to zdrowie – po warsztatach dowiesz się, co to znaczy w praktyce!. Wróć na chwilę do szczerej, dziecięcej i beztroskiej radości.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Każdy może się śmiać bez powodu i poczucia humoru – na takiej koncepcji opiera się joga śmiechu i prowadzi ona do radosnego, rozbawionego stanu umysłu w sposób naturalny. Łączy bezwarunkowy śmiech z ćwiczeniami oddechowymi.

Przyjdź i poznaj jogę śmiechu - praktykę, dzięki której doświadczysz śmiechu z lat dziecięcych – bezwarunkowego, beztroskiego i prosto z Twojego wnętrza.

Joga śmiechu pozwala przypomnieć sobie, jak „ja się śmieję” bez żadnych barier, ograniczeń. Jest okazją do wspólnej, zdrowej zabawy, momentem na relaks i porzucenie złych emocji. Powrotem na chwilę do szczerej, dziecięcej i beztroskiej radości.

Zalecany jest niekrępujący ruchy strój (niekoniecznie sportowy) i woda do picia. Czekamy właśnie na Ciebie!

Warsztaty prowadzi Katarzyna Szafarczyk – Certyfikowana Liderka Jogi Śmiechu, założycielka Klubu Śmiechu Gdańsk; realizatorka projektów dla trójmiejskich Seniorów: „Akademia Radości”, „Śmiech to zdrowie”, „Dawne Pasje – Nowe możliwości”, trener „Terapii Śmiechem” w Akademii Walki z Rakiem, w oddziale Gdańsk; ekspert w Strefie Zdrowia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

[IMG]3[/IMG]