'Gramy dla Wolności'. Koncert w Święto Niepodległości

Koncerty, Gdańsk

Data 11.11.2015 16:00
Miejsce Filharmonia Bałtycka
Adres Ołowianka 1
Miejscowość Gdańsk
Bilety wstęp wolny

Tradycyjnie, 11 listopada w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Wojewoda Pomorski zaprasza Pomorzan na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W tym roku, wodzirejem”, który artystycznie poprowadzi gości koncertu przez meandry nut i słów choćby Pierwszej Brygady, czy Czerwonych maków na Monte Cassino będzie Maciej Miecznikowski. Koncert „Gramy dla Wolności” organizowany jest po raz czwarty.

Liczba osób pytających o wejściówki, liczba telefonów z zapytaniem o wolne miejsca świadczyć mogą o tym, że koncert na trwałe wpisał się artystyczny pejzaż województwa. Przypominamy, że nasze spotkanie przy dźwiękach pieśni patriotycznych ma formułę otwartą (bilety są bezpłatne).

Godzinny koncert z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się 11 listopada o godzinie 16 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Z recitalem – złożonym z najpiękniejszych polskich pieśni patriotycznych – wystąpi Maciej Miecznikowski. Artyście towarzyszyć będzie Olga Szomańska i kwartet smyczkowy 4ONE.

Bilety do odbioru w Biurze Prasowym Wojewody Pomorskiego ( pokój nr 172) w godzinach 10-15, nr tel. 58 30 77 606).