Acid Drinkers wystąpi w Gdańsku

Koncerty, Gdańsk

Data 18.10.2015 20:00
Miejsce Klub Kwadratowa
Adres Siedlicka 4
Miejscowość Gdańsk
Bilety 40, 50 złotych

Panowie z Acid Drinkers ruszają w kolejną trasę koncertową. „Headbanger’s Delight Tour” zapowiada się jako czysta radość z grania i spotkania z fanami w klubach w całej Polsce.

Ten zespół nie potrzebuje specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień. Odwieczne prawo ich natury wskazuje na jedno – czy to jesień, czy to zima - od ponad ćwierć wieku oznaczają trasę koncertową!

  • Trzeba im brutalnie dopieścić uszy - komentuje trasę lider zespołu Tomasz „Titus” Pukacki.

Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej. Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Jest to zespół pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zagruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz, grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Pierwsza odsłona trasy „Headbanger’s Delight Tour” odbędzie się od października do grudnia 2015. Zespół już w tej chwili zapowiada kontynuowanie trasy również w roku 2016.

  • Na każdym koncercie klubowym możecie kupić bezpośrednio od nas płyty, koszulki, bluzy i inne gadżety. Na miejscu szukajcie Acid Shop'u – dodaje zespół.

Najbliższy, lokalny koncert, zespołu Acid Drinkers odbędzie się w Gdańsku w niedzielę (18.10) o godzinie 20:00 w klubie Kwadratowa. Bilety w cenie 40 złotych (przedsprzedaż) i 50 złotych w dniu koncertu.

Więcej szczegółów na stronie.

[IMG]2[/IMG]