Trio Per Ka w Busoli

Koncerty, Wejherowo

Data 18.10.2015 19:00
Miejsce Klub Muzyczny Busola
Adres ul. Sobieskiego 255
Miejscowość Wejherowo

Zespół Trio Per Ka to kompozycja trzech perkusistów, trzech różnych charakterów oraz jednej pasji. Tomasz Myszk, Nikodem Wojtkiewicz oraz Mateusz Zawadzki wspólnie tworzą energetyczne, pełne niespodzianek trio. To jedyny taki zespół perkusyjny w Polsce. Panowie tworzą, aranżują i wykonują utwory światowej sławy perkusistów. Swoją muzyczną działalność kierują do wszystkich artystycznych smakoszy, a także tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wejść w świat zaszczepiony szaleństwem i pozytywną energią.

Trio Per Ka tworzą młodzi muzycy Gdańskiej Akademii Muzycznej: Tomasz Myszk, Nikodem Wojtkiewicz i Mateusz Zawadzki. Zespół rozpoczął swoją muzyczną działalność w styczniu tego roku i już dziś może się pochwalić sporą grupką miłośników. Panowie zadebiutowali na scenie podczas Noworocznego Koncertu Charytatywnego, który odbył się w Gdańsku.

Kolejnym wydarzeniem był koncert promocyjny w maju, który odniósł sukces i zapoczątkował współprace zespołu z takimi firmami jak: MIDO, DrumStore oraz DrumCenter. Trio Per Ka działa również w porozumieniu z Akademią Muzyczną w Gdańsku oraz rozmaitymi instytucjami kulturalnymi.

Wkrótce zespół zagości w Wejherowie. Koncert odbędzie się 18 października o godzinie 18:00 w Klubie Muzycznym „Busola”.

„Zespół Trio Per Ka z klasycznego koncertu potrafi zrobić prawdziwy spektakl, po którym publiczność wychodzi z pragnieniem wysłuchania i zobaczenia jeszcze więcej”

Link do strony na Facebooku.

Próba dźwięku: