Spotkanie informacyjne 'Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych'

Inne, Wejherowo

Data 01.07.2015 10:00
Miejsce Starostwo Powiatowe
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem organizacji pozarządowych w zakresie aktywizacji społecznej i zawodowej z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w środę (1 lipca) o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Wejherowie, gdzie zostaną omówione m.in. możliwości uzyskania dofinansowania z Programów na lata 2014-2020:

  • Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,

  • Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego,

  • Programów współpracy ponadnarodowej,

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA - LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ZAMKNIĘCIA NABORU W PRZYPADKU ZEBRANIA KOMPLETU FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: [email protected]

Udział w spotkaniach informacyjnych jest bezpłatny. „Środy z Funduszami dla..." to cykl spotkań informacyjnych dla beneficjentów organizowanych we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju. Spotkania informacyjne są współfinansowane przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Wszystkie informacje o spotkaniu informacyjnym znajdują się TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ.