Warsztaty prawidłowej jazdy

Inne, Gdynia

Data 21.05.2015 08:14
Miejsce Pasaż Tesco
Adres ul. Nowowiczlińska
Miejscowość Gdynia

Już 23 maja mieszkańcy Gdyni będą mieli okazję przypomnieć sobie podstawowe przepisy ruchu drogowego. Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA SCHOOL przygotuje warsztaty, które w okresie wakacyjnym mają uchronić nas i naszych bliskich przed nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze.

Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA SCHOOL, najemca Pasażu Tesco przy ul. Nowowiczlińskiej rozpoczął działalność na terenie Gdyni już 10 lat temu. Celem ośrodka jest profesjonalne i rzetelne przygotowanie każdego kursanta do egzaminu państwowego oraz do samodzielnego poruszania się w ruchu drogowym. W zajęciach uczęszczają dzieci, młodzież i dorośli, także ci 50+. Przedstawiciele organizacji będą obecni 23 maja w godzinach 13:00-14:30 w Pasażu Tesco przy ul. Nowowiczlińskiej 35. W ramach wydarzenia instruktor zaprezentuje podstawowe zagrożenia w ruchu drogowym, a także zrealizuje podstawowy program z zakresu „Bezpieczna droga do szkoły” skierowany głównie do licealistów. Uczestnicy warsztatów będą mogli przymierzyć też „alkogogle”, dzięki którym zrozumieją jak upośledzają się zmysły po spożyciu alkoholu.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Gdyni. W Pasażu Tesco przy ul. Nowowiczlińskiej 35 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Małgorzatą Mach, pod adresem [email protected]