Juwe_Czwartek: ZEUS // PALUCH // LIROY+Steamlove

Inne, Koszalin

Data 21.05.2015 00:00
Adres ul. Rejtana 17
Miejscowość Koszalin
Bilety KupBilecik.pl

ZEUS właściwie Kamil Rutkowski (ur. 18 grudnia 1983 w Łodzi) - polski raper i producent muzyczny z Łodzi działający od 1998 roku. Zaczynał w grupach BHZ 13 i Liryczna Kravmaga. Współpracował / współpracuje z takimi wykonawcami jak: Aro, Dior, Dusza, Fatum, Kaczy, Koncept, O.S.T.R., Pesante, PHHR, PMM, Miuosh, Ten Typ Mes, Projektanci, Uśpione Miasto, Vademecum. Można go było usłyszeć m.in. na płytach O.S.T.R.'a - "7" (w utworze singlowym i teledysku "Więcej decybeli by zagłuszyć..." gdzie, oprócz rapu, Zeus odpowiadał też za produkcję pierwszej części utworu) oraz "HollyŁódź" (razem z Kochanem w utworze "Reprezentuj").

Paluch Oficjalnie, właściwie Łukasz Paluszak - Zadebiutował w 2004 roku materiałem "Życie jest piękne" zrobionym razem z Julasem. Niedługo potem dołączył do grupy Aifam, z którą nagrał wydany w grudniu 2005 krążek "Nasza rewolucja". Wkrótce raper zaczął prace nad kolejnym solowym materiałem. Jego twórczością zainteresowała się wytwórnia Druga Strefa Records, pod której skrzydłami ukazała się nowa płyta Palucha i Julasa, zatytułowana "Biuro Ochrony Rapu".

Liroy, właśc. Piotr Marzec (ur. 12 lipca 1971 w Busku-Zdroju) - polski wykonawca hip-hopu, aktor i kompozytor.andamp;nbsp;Jest prekursorem rapu w Polsce. Wychował się w Kielcach i jest powszechnie kojarzony z tym miastem, głównie dzięki przebojowi Scyzoryk.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET