Juwe_Środa: SOLEO // EXTAZY // MiG

Inne, Koszalin

Data 20.05.2015 00:00
Adres ul. Rejtana 17
Miejscowość Koszalin
Bilety KupBilecik.pl

Zespół Soleo Disco/Dance pochodzi z okolic Sochaczewa. Tworzy ją czterech, zabieganych ale poświęcających każdą wolną chwilę muzyce chłopaków. Formuję się już od 2008 roku jednak dopiero przełom roku 2009/2010 przynosi zmiany. Powstają pierwsze utwory "Impreza u Nas", "W Rytmie Muzyki", "Bo w Klubie", "Hej, Chodź, Zdejmij" które mimo niedociągnięć technicznych, po części przypadły do gustu pewnej grupie słuchaczy powstała też strona internetowa([email protected]:). Opóźnienie to wynika z braku odpowiedniego sprzętu który umożliwiłby grupie komfortową działalność. Pomysłodawcą jest młodzieniec o imieniu Kamil, który entuzjazmem do zrobienia czegoś fajnego w kierunku muzyki Disco/Dance, zaraził swoich znajomych. W kolejności Dawid, Krzysiek i Sebastian.

Zespół Extazy powstał w 2009 r., lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chludziński, niegdyś członek formacji STARS, występował z ową grupą przez dobrych kilka lat koncertując w całej Polsce. Z formacją STARS rozstał się w roku 2007, a następnie razem z Damianem Staniszewskim założył grupę pod nazwą MATRIX. W tym okresie powstała znakomita piosenka pt. "Tak jak pierwszy raz", która osiągnęła ogromny aplauz słuchaczy. MATRIX z przyczyn osobistych zakończył swoją działalność pod koniec roku 2008, a Kamil Chludziński stworzył nowy zespół o nazwie EXTAZY. Rok 2009 był okresem przełomowym dla zespołu. EXTAZY pracowało nad swoją debiutancką płytą pt. "Powiedz powiedz co cię kręci" - premiera odbędzię się latem 2010 r. Na początku października 2009 r. na światło dzienne ukazała się piosenka pt. "Sexapilu gra" przepełniona delikatnym zabarwieniem erotycznym, która została stworzona dla fanów lubiących taki rodzaj muzyki. Od niedawna lider zespołu rozpoczął współpracę z Wydawnictwem Muzycznym Poparazzi. Współpraca ta okazała się dobrym wyborem i zaowocowała wydaniem pierwszego singlu pt. "Chciała". Znajduje się na nim 5 różnych wersji wspomnianej piosenki oraz bonus - "Sexapilu gra". 11 kwietnia 2011 odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt" Powiedz powiedz co cię kręci". Na krążku znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixów. Mega produkcją okazała się piosenka Smakować będę cię, która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem a także nie codziennym tekstem.

Zespół Mig pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czwórka rodzeństwa : Dorota , Marek , Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy . Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000 , kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Ich pierwszy utwór " Co ty mi dasz" osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów disco polo i Dance. Kolejne utwory to "Taki jest los" czy " Niech podpowie ktoś mi dziś" . Kaseta o tytule" Czy to prawda", wydana została w roku 2002 a w niej 12 utworów. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi TOP ONE , który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET