Majówka z Fabryką Kultury

Imprezy klubowe, Reda

Data 02.05.2015 14:00
Miejsce Miejski Dom Kultury
Adres ul. Łąkowa 59A
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny

Miejski Dom Kultury we współpracy z Klubem Rodzica BOBO REDA i Redzkimi Spotkaniami Seniorów zaprasza na Interaktywną Majówkę przy budynku Fabryki Kultury. Co planujemy?Od 14:00 do 17:00 integracja międzypokoleniowa, będzie coś dla mam, nastolatków i seniorów.

  • Interaktywne malowanie na tabletach graficznych: młodzież i seniorzy współpracując będą tworzyć multimedialne dzieła sztuki, wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość pracy z wykorzystaniem programów graficznych.

  • Będąc dalej w temacie technologicznym proponujemy interaktywną grę z wykorzystaniem kinektu. Dzięki zamocowanemu w urządzeniu czujnikowi ruchu uczestnicy zabawy będą mieli za zadanie wykorzystując tylko gesty wykonywać różne choreografie przed ekranem.

  • Przed Fabryką Kultury ustawimy mini Wymiennikownię, w której będzie można wymienić się: ubraniami, zarówno tymi dla dorosłych jak i maluchów.

  • Jedna z naszych pracowni zamieni się tego dnia w studio wizażu, w którym profesjonalna makijażystka Firmy AVON udzieli porad w zakresie wizażu, opowie o doborze kosmetyków do typu urody i cery . Będzie prowadziła akcję WYMIEŃ ZUŻYTY KREM NA NOWY (krem Nutra Effects AVON)!

  • Dla nastolatków proponujemy stanowisko w którym dowiedzą się więcej na temat programu wymiany młodzieży Erasmus+: jakie daje to możliwości, szanse rozwoju, co osiągną dzięki zaangażowaniu w wolontariat zarówno ten lokalny jak i zagraniczny, jakie ich okolica daje możliwości i wiele wiele innych.

  • Podczas trwania wszystkich działań na podwórku Fabryki Kultury wszyscy będą mieli okazję zasiąść do wspólnej biesiady, która może stać się okazją do wymiany doświadczeń międzypokoleniowych: „grill z dziadkiem” będzie również otwarty do godziny 17:00

  • Od 17:00 dużą salę Fabryki zarezerwowaliśmy tylko dla seniorów, oznacza to kolejną odsłonę Potańcówki Seniora, którą tego dnia zakończymy interaktywnym pokazem.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!