Teatralna Majówka z Teatrem Gdynia Główna

Filmy, Gdynia

Data 01.05.2015 12:00-03.05.2015 00:00
Miejsce Teatr Gdynia Główna
Adres Plac Konstytucji 1
Miejscowość Gdynia
Bilety 20/30 zł spektakle dla dorosłych, 15 zł spektakle dla dzieci

Teatralna Majówka z Teatrem Gdynia Główna to prawdziwy maraton. Gramy codziennie od pierwszego do trzeciego maja. Każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie – najmłodszych zapraszamy w samo południe na spotkanie z bohaterami Stacji Bajek, a dorosłych na podwójne wieczorne spektakle.

1 maja będziemy wspólnie obchodzić Święto Pracy.

O godz. 12. Kuchmistrz i jego pomocnik Kuchcik będą robić wszystko, żeby zdążyć z przygotowaniem ciasta wg przepisu cioci Wiesi. Muszą zdążyć przed uroczystością „Wielkiego Ciasta”, więc roboty mają co nie miara!

O godz. 18. będziemy się zastanawiać „Co się przyśniło Gregorowi, że zaspał” i nie udał się porannym pociągiem do firmy. Takie zachowanie jest niedopuszczalne, zwłaszcza w takie święto!

O godz. 20. zaprosimy Państwa do pewnego biura, a właściwie „Bjóra”, w którym świat stanął na głowie – rządzi w nim humor, absurd i rozśpiewana atmosfera groteski.

2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

O godz. 12. będziemy trzymać kciuki za księcia, żeby udało mu się obudzić „Śpiącą królewnę”, aby mogli wspólnie uczcić ten dzień.

O godz. 18. „Pan Kot” rozgrzeje atmosferę tego majowego wieczoru sporą dawką humoru w alternatywnej, komediowej wersji baśni dla dorosłych.

O godz. 20. razem z mistrzem reportażu Ryszardem Kapuścińskim i dworzanami Cesarza zapytamy o mechanizmy władzy na wyższych i niższych szczeblach hierarchii w „Epitafium dla władzy”.

W niedzielę złapiemy oddech i w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja to najmłodszych zaprosimy na dwa spektakle.

O godz. 12. opowiemy historię „Braciszka i siostrzyczki” w baśniowym świecie budowanym na oczach dzieci z dużych, kolorowych klocków.

O godz. 14. zapytamy razem z Panem Huczkiem „Co to jest wiosna?”, a radosny chłopiec o imieniu Mikko pokaże naszemu bohaterowi czym jest przyjaźń.

W majówkowy weekend z Teatrem Gdynia Główna nie ma czasu na nudę. Zapraszamy na cały teatralny maraton, jak i na wybrane propozycje.

Rezerwacji można dokonać: tel. 58 351 15 12, kom. 600 306 634; 600 306 632, mail: [email protected]

Sprzedaż ONLINE

Więcej informacji na Facebooku oraz stronie teatru.

[IMG]2[/IMG]

[IMG]3[/IMG]

[IMG]4[/IMG]

[IMG]5[/IMG]

[IMG]6[/IMG]

[IMG]7[/IMG]