Angela Gaber + Trio

Koncerty, Gdynia

Data 10.04.2015 20:00
Miejsce Klub Muzyczny Ucho
Adres ul. Świętego Piotra 2
Miejscowość Gdynia
Bilety Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 23 (Eventim) / 25 zł (w dniu koncertu)

Dzika przestrzeń muzyki, czyli Bieszczady na Pomorzu. Region Karpat to prawdziwy tygiel etniczny i bogata kultura muzyczna, która zainspirowała twórców do projektu „Opowieści z Ziemi”.

Album stanowi debiut Angeli Gaber z zespołem. Muzycznie o nasłuchiwaniu świata. Interpretacje tradycyjnych melodii obok własnych autorskich kompozycji.

Region Karpat to prawdziwy tygiel etniczny i bogata kultura muzyczna, która zainspirowała twórców do projektu „Opowieści z Ziemi”. Album pod tym tytułem to debiut Angeli Gaber z zespołem. Muzycznie o nasłuchiwaniu świata. Interpretacje tradycyjnych melodii obok własnych autorskich kompozycji.

Muzyczny świat improwizacji grupy zaskakuje i tworzy niepowtarzalną atmosferę. To muzyczny proces w poszukiwaniu własnej pieśni. Formacja nie pozostaje też obojętna wobec swojej intuicji w tworzeniu muzyki, jak i identyfikacji z przyrodą, w której pełno jest muzycznych zjawisk i emocji. W tym właśnie klimacie, bliskim Ziemi i przyrodzie, wspólnie tworzy oryginalne aranżacje i improwizuje w poszukiwaniu… W 2013 Angela Gaber wydała swój debiutancki album „Opowieści z Ziemi”, którego materiał został zarejestrowany w kamiennym kościele w Mrzygłodzie.

[IMG]2[/IMG]

Muzycy znaleźli się wśród laureatów festiwali:

  • „Nowa Tradycja” – 2013 – Festiwal Folkowy Polskiego Radia
  • „Mikołajki Folkowe” - 2012 – Międzynarodowy Festiwalu Muzyki Folkowej
  • „Korowód 2012” Anny Treter – Festiwal Twórczości
  • „Grechuta Festival” – 2011

Skład:

  • Angela Gaber – wokal, przeszkadzajki
  • Tomasz Dybała – gitara akustyczna
  • Robert Robson Onacko – gitary elektryczne
  • Ernest Drelich - conga, bongosy, djembe, didgeridoo, kalimba

BILETY: 20 zł (przedsprzedaż) / 23 zł (Eventim) / 25 zł (w dniu koncertu)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.

Sponsorem Klubu Ucho jest Grupa Energa