Polska Liga Stand-upu w Gdańsku

Inne, Gdańsk

Data 03.05.2015 00:00
Adres ul. Św. Ducha 2
Miejscowość Gdańsk
Bilety KupBilecik.pl

Powracamy do Trójmiasta z imprezami Polskiej Ligi Stand-upu! andamp;nbsp;Podczas weekendu wystąpią wszyscy uczestnicy Ligi, zarówno czołowi komicy pierwszej edycji - z nowymi tekstami! - jak i stand-uperzy debiutujący w Lidze.

W Gdańsku, w Klubie Parlament wystąpią: Bartosz Zalewski Adam Bendler Patryk Czebańczuk (Stand-up Łódź) Łukasz "Lotek" Lodkowski (Bękarty Stand-upu) Miłosz Roliński (Comedy Lab - Laboratorium Komedii) Karol Modzelewski (Bękarty Stand-upu)

Każdy z występujących będzie miał na scenie 15 minut żeby zaprezentować się publiczności. Na koniec imprezy widzowie będą mogli wskazać, kto podobał im się najbardziej i zyskał szanse awansu do jesiennej - finałowej części Polskiej Ligi Stand-upu.andamp;nbsp;Dzięki temu, że komicy nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów, Polska Liga Stand-upu adresowana jest do ludzi mających wiele dystansu zarówno do siebie, jak i otaczającego świata. Nasze imprezy przeznaczone są dla publiczności w wieku powyżej 16 lat, oczekującej od artystów czegoś więcej niż parodiowania osób i odgrywania scenek z życia. Cykl współorganizują: Polski Stand-upandamp;nbsp;orazandamp;nbsp;Stand-up Trójmiasto Czas trwania imprezy: ok. 120 minutKarnet dotyczy dwóch imprez - Gdańsku i w Gdyni (2. maja, Blues Club)

Kliknij TUTAJ i KUP BILET