Polska Liga Stand-upu w Gdyni

Inne, Gdynia

Data 02.05.2015 00:00
Adres Portowa 9
Miejscowość Gdynia
Bilety KupBilecik.pl

Powracamy do Trójmiasta z imprezami Polskiej Ligi Stand-upu! Podczas weekendu wystąpią wszyscy uczestnicy Ligi, zarówno czołowi komicy pierwszej edycji - z nowymi tekstami! - jak i stand-uperzy debiutujący w Lidze.

W Gdyni, w Blues Club wystąpią: Wojtek Pięta (Comedy Lab - Laboratorium Komedii) Michał Leja (Comedy Lab - Laboratorium Komedii) zwycięzca kwalifikacji Jasiek Borkowski Rafał Pacześ Olka Szczęśniak (Comedy Lab - Laboratorium Komedii)

Każdy z występujących będzie miał na scenie 15 minut żeby zaprezentować się publiczności. Na koniec imprezy widzowie będą mogli wskazać, kto podobał im się najbardziej i zyskał szanse awansu do jesiennej - finałowej części Polskiej Ligi Stand-upu.andamp;nbsp;Dzięki temu, że komicy nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów, Polska Liga Stand-upu adresowana jest do ludzi mających wiele dystansu zarówno do siebie, jak i otaczającego świata. Nasze imprezy przeznaczone są dla publiczności w wieku powyżej 16 lat, oczekującej od artystów czegoś więcej niż parodiowania osób i odgrywania scenek z życia. Cykl współorganizują: Polski Stand-upandamp;nbsp;orazandamp;nbsp;Stand-up Trójmiasto Karnet dotyczy dwóch imprez - w Gdyni i w Gdańsku (3. maja, Klub Parlament)Czas trwania imprezy: ok. 120 minut

Kliknij TUTAJ i KUP BILET